Bu Yılın Öne Çıkan Tesettür Modası Nelerdir?

tunik

 

Bu yılın Öne Çıkan Tesettür Modası Nelerdir?

 

Her bayan dış görünüşünü önemser. Çünkü genellikle bayanlar şık ve zarif görünmeyi severler. Bu sebeple hem kendine yakışanı hem de moda olan kıyafetler son derece onlar için önemlidir. Modayı takip etmeyi ve güzel görünmeyi seven bayanlar için kısa tüyolar ile bu yıl güzel görünmelerini sağlayacak hoş bir makale hazırladık. Aşağıdaki tüyoları kullanarak oldukça şık olacaksınız:

 

1- Bu yılın tesettür giyim kıyafetlerine iki rengin hakim olduğunu göreceksiniz. İki renkli kıyafetleri tunikler de, feraceler de, gömlek, etek ve benzeri tüm kıyafetlerde görebilirsiniz. İki renk kullanımının yanında yine tüm tesettür kıyafetlerin de çiçek desenlerine rastlamanız mümkündür. Tüm mevsimlere hakim olacak bu modelleri, tüm bayanların severek kullanacağından şüphemiz yok.

2- Bu yılın gömleklerin de krep kumaş ve fular yaka kullanılacak. Üreticiler daha şık olmanıza fular yaka ile katkı da bulunacak. Fular yakayı sadece gömlek de değil; montlarda da rastlayacaksınız.

3- Tesettür montta bu yıl vazgeçilemeyen kumaş Kapitone’ dir. Tesettürün vazgeçilmezi kabanlarda bu yıl kürk yaka hakim olacak. Ayrıca kürk bu yılın kabanların da kol detaylarında da bulunacak.

4- Bu yıl feracelerin vazgeçilmezi çiçek desenleri ve yarasa kollar olacaktır. Çiçek desenlerini beğenerek giyecek olan kadınlar bu yıl yarasa koldan da vazgeçemeyecek. Feraceye eklenen pullar ve floral desenler de bu yıl ilgi odağı olacağa benziyor.

5- Bu yıl etek ve ceketlerde jakar kumaş göze çarpacak. Jakar kumaştan üretilen etek ve ceketlere kürk yaka eklemesi de bu ürünlerin havasını değiştirecek ve size de farklı bir hava katacak. Bu şıklık yarışından geri kalmamak için siz de dolabınıza jakar kumaştan üretilen kürk detaylı bir ceket bulundurun.

6- Ve son olarak tesettür giyim dış kıyafetin vazgeçilmezi olan pardesüler… Bu yıl pardesü de koyu renkler sönük kalacak. Onun yerini rengarenk göze gelen pardüseler alacak. Süslemek için ise fiyonklar kullanılacak. Bu yıl pardesü de en çok şu renkler kullanılacak: Vizon, taba, borda, açık mavi, haki ve tozpembe renkleri…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir