Bu Yılın Bayan Gömlekleri Kombinleri Nelerdir?

Bayan gömlekleri tercih alanları genel olarak nereler olmaktadır?

 

Kapalı veya açık bayanların hiç fark etmeksizin zor durumda kaldıklarında dahi yardımlarına yetişen gömlek modelleri, aralıksız bir şekilde her yıl farklı tasarım ve renklerde kullanılmaktadır. Geçtiğimiz yılların en trend kahve rengi modası bu yılın yaz akımında tamamen dönerek daha canlı renklere hakim olmaktadır. Uyum içerisindeki kombinlere yazları daha cıvıl cıvıl görüntülere hakim olmak için çok farklı tasarımlar ile kullanılmaktadır. Gömlek modelleri bu yıl özellikle kolsuz ve kollarında pürüzlü kesim bölümleri ile tercih edilmektedir. Kapri pantolonlar ve kısa taytlar ile daha zayıf ve gömleğin tunik görünümü almasını isteyenler tarafından tercih edilmektedir. Tam olarak vücut hatlarını en asil şekilde toparlaması ile sık olarak tercih edilen gömlek modelleri, pek çok farklı tasarımlar ile her sezon kullanıma uygun olarak tasarlanmaktadır.

 

Sandalet ve topuksuz ayakkabıların salaş görüntüsünü sağlamaya yardımcı bayan gömlekleri modeller nelerdir?

 

Genellikle topuksuz ayakkabı, sandalet, babet ile tercih edilen dar paça alt kombinleri, üzerinden salaş ve fır fır havası olan gömlek modelleri ile tercih edilmektedir. Vücut yapısından biraz daha uzun dar paça pantolonlar ile kombinlenen gömlek modelleri sezon sonlarında ise tunik görevini sağlayabilmektedir. Taşlarla bezeli düğme bölümleri ve yaka bölümündeki fır fır kısımları daha çok iş hayatında ve gece gezmelerinde ağır bir görünüm yaratmak için tercih edilebilmektedir. Kullanım alanları oldukça wamp bir görüntüye sahip olmak için klasik sade ayrımını iyi tercih etmek ve irdelemek gerekmektedir. Çiçek desenli daha cıvıl cıvıl modeller hakim yaka ve düğme araları ile daha şık kullanım sergilemektedir.

 

Bayan gömlekleri yeni sezonda fiyatları ve markaları nelerdir?

 

Gömlek modelleri özel olarak tasarım ve resmi günlük kullanım alanları olarak pek çok alanda değişiklik gösterirken, her yıl daha farklı tasarımlarla ünlü markaların koleksiyonlarındaki yeri almaktadır. Omuzları açık gömlek modelleri ve kolsuz gömlekler neon renklere hakim olduğu kadar trendi hiç azalmayan klasik modellerde bir o kadar yoğun talep görmektedir. Trendyol, Tozlu.com, İpekyol ve daha birçok markanın satışında pek çok çeşidi bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir