Bu Yılın Bayan Gömlek Modası Hangi Modellerden Oluşuyor?

Gömlekler her mevsim ve her sezon dolaplarda yerini alan kıyafetler arasındadır. Kadınların kolaylıkla kombinleyebildikleri bayan gömlekleri hem şık hem de spor alternatifleri ile tercih edilen ürünlerdir. Her sezon karşılaşılan gömlekler o yılın moda olan renkleri, kumaşları ve tarzları doğrultusunda değişkenlik gösteriyor. 2017 yılının bayan gömlek modellerinde ise bu yılın renkleri, kumaşları ve işlemeleri kendisini gösteriyor.

 

Klasik Gömlekler

 

Klasik gömlekler her dönem ve her mevsim kadınların kurtarıcı kıyafetleri olarak vitrinlerde ve dolaplarda yerlerini alıyor. Klasik gömleklerde bu yıl renk olarak beyaz, bordo ve mavi tonları en çok tercih edilen renkler arasında. İpek ve dökümlü beyaz gömlekler ise yılın en trend klasik gömlek modelleri arasında yer alıyor.

 

Kot Gömlekler

 

Kot gömlekler bahar ve son bahar mevsimlerinin en çok tercih edilen gömlek modelleri arasında yer almaktadır. Özellikle bahar mevsimlerinde beyaz şort ve kotlar ile kombinlenen kot gömleklerde bu yıl çiçek işlemelerine de sıkça rastlanmaktadır. Markaların koleksiyonlarında en çok tercih edilen ürünler arasında işlemeli kot gömlekler yer almaktadır.

 

Nakış Detaylı Gömlekler

 

2017 yılında ayakkabılardan, çantalara, çantalardan kıyafetlere nakış işlemesi oldukça moda. Bayan gömlekleri 2017 yılında en trend görünüme nakış işlemeli gömlekler ile kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Özellikle beyaz oversize gömleklerde göğüs ve sırt kısımlarında yer alan işlemeler pek çok markanın tercihleri arasında yer almaktadır.

 

Oduncu Gömlekleri

 

Spor bir görünü elde etmek için oduncu gömlekler bu yılda favoriler arasında yerini alıyor. Özellikle kırmızı ve siyah detaylı ince kumaşlardan yapılmış oduncu gömlekler mevsim geçişlerinde rahatlıkla kullanılabilecek bayan gömlekleri arasında yer almaktadır. Kot şort ve jeanler ile kombinlendiğinde spor şık bir görünüm elde edilen oduncu gömlekler pek çok firmanın 2017 koleksiyonu içerisinde yer almaktadır.

 

Şifon Gömlekler

 

Şıklığı yakalamak isteyen kadınlar için dökümlü ve şifon gömlekler 2017 yılı koleksiyonunda yerlerini çoktan aldılar. Özellikle kremit renklerinde olan dökümlü şifon gömlekleri son bahar mevsiminde bayanlar rahatlıkla kullanabilirler. Bahar ayları için ise en uygun olan renkler somon, uçuk pembe, bebek mavisi ve beyaz gibi sof görünüm elde edilecek olan renklerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir