Bu Yıl Tesettür Kombin En Güzel Tesettür Kombin Seçenekleri Neler Olacak?

Hem Rahat Edip Hem Şık Görünmek İçin Hangi Kombinleri Seçmelisiniz?

 

Modayı takip eden ve modaya uygun giyinmek isteyenler için her sene yenilenen tesettür modası, yine çok özel bir kreasyon ile zevk sahibi bayanların beğenisine sunulmuştur. Her yaşa ve her stile hitap edebilecek alternatiflere sahip olan tesettür giyim modası, şıklık yarışında sizlere bir adım daha önde olma şansı kazandırıyor.

 

Bir türlü parçaları birbirine uyduramayan ve ne giyeceği konusunda karar veremeyenler için en güzel parçaların bir araya getirilmesi ile oluşturulan tesettür kombin seçenekleri, her zaman şık modern görüntünüz ile ilgi çekmenize imkan sağlıyor. Havaların soğuması ile birlikte bu sezon tesettür kombin modelleri içerisinde daha çok salaş ve rahat parçaların tercih edildiğini görüyoruz. Pantolon ile kombine edilerek kullanılan geniş pelerin ya da pançolar, tesettürlü bayanlar için bu sezonda da vazgeçilmez parçalar arasında yer alıyor. Pançolar, kemer ile birlikte kullanılabileceği gibi tek başına da şık ve salaş bir görüntü yaratmaktadır. Salaş panço modelleri, etek ile kombine edildiğinde de rahat ve şık bir kullanım sunmaktadır.

 

Sonbaharı ve soğuk havayı çağrıştıran renkler tercih edilerek hazırlanan yeni sezonun tesettür modası, çok sayıda tesettür kombin seçeneğini bir arada sizlerin beğenisine sunuyor. Farkınızı ortaya koyacağınız bu çok özel parçalar ile siz de modanın öncülerinden biri olma fırsatını kaçırmayın.

 

En Çok Hangi Parçalar İle Tesettür Kombin Yapılmaktadır ?

 

Her bayanın dolabında olmazsa olmaz parçalar arasında yer alan ve her kombine rahatlıkla ayak uyduran beyaz gömlekler, kendi tarzınızı da en iyi şekilde yansıtabilmenize imkan sağlamaktadır. Her stile kolayca ayak uyduran beyaz gömlek modelleri , sezonun en moda parçaları ile birleştirildiğine ortaya çarpıcı ve iddialı görüntüler çıkmaktadır. Beyaz gömlek ile bir tesettür kombini yapmak istiyorsanız eğer, bu sene sıkça karşımıza çıkan salaş pantolonları da mutlaka denemelisiniz.

 

Beyaz bir gömlek ile kullanacağınız şık aksesuarlar da stilinize renk katacak ve size ayrı bir hava kazandıracaktır. Tesettür kombini yaparken tercihinizi mutlaka gideceğiniz ortama uygun olarak yapmalı ve kendi vücut tipinize uygun seçimler yapmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir