Bu Yıl Hangi Tesettür Kabanların Modası Olacak?

Bu Yıl Hangi Tesettür Kabanların Modası Olacak?

 

Kabanlar kış aylarının vazgeçilmezidir. Yoğun yağış ve soğukta bizleri koruyan bu giysilerin aynı zamanda şık olması da istenir. Bu yıl tesettür kaban modası çok daha hareketli geçecek. Çünkü artık siyah ya da kahve kabanlar yerlerini leopar desenli, rengarenk ve kürklü kabanlara bırakıyor. Yaz aylarında doyasıya yaşanan tesettür modası artık kendini kış aylarında da göstermeye hazırlanıyor. Özellikle kırmızı tesettür kabanlar bu yılın en çok görülecek parçaları olacak. Ayrıca derin cep ayrıntıları da bu kabanların daha trend bir görünümde olmasını sağlayacak. Bunun yanında bu yıl kabanlarda kullanılan düğme detayları incilerden ve gizli çıtçıtlardan oluşacak. Böylelikle daha sade bir şıklık ortaya çıkacak. Moda Nisa’nın kış kreasyonuna özel hazırladığı deve tüyü rengindeki sade kabanlar şimdiden çok sevildi.

 

Uzun Kaban Mevsimi Başladı

 

Daha önce midi ya da diz boylarında hazırlanan tesettür kaban modellerinin bu yıl boyları uzatılıyor. Hatta ayak bileklerine kadar inecek olan bu kabanlar kürk detaylar ile hareketlendiriliyor. Yaka ve kol kısımlarında kullanılan kürkler genellikle kabanın renginde seçilse de klasik gri renk kullanılanları da mevcut. Özellikle leopar desenli yağmurluk ve ceketlerde bu kürk detaylara sık rastlanacak. Elbette kahverengi tamamen kabanları terk etmiş değil. Ancak daha açık hardal ve deve tüyü tonları göze çarpıyor.

 

Balon Etekli Tesettür Kabanlar

 

Genellikle düz etekli kabanlar görülmeye alışılmıştı. Ancak bu yıl tekdüze olan her şey gibi bu da değişiyor. Bu yıl tesettür kaban modellerinde balon etekler göze çarpacak. Tesettür giyimde öncü olan Sefa Merve markasının bu tarz kaban modelleri kapış kapış satılıyor. Belden pileli olan bu kabanlar hem yürüyüş rahatlığı sağlıyor hem de oldukça şık bir görüntü ortaya koyuyor. Ancak modeller bununla da sınırlı değil. Kabanların vazgeçilmezi olan kemerler bu kabanlarda biraz daha kalın tutuluyor. Ayrıca bu kabanlarda pudra ya da krem gibi daha açık renkler tercih ediliyor. Belki de bu kabanlarda yakışan en güzel detay düğme olarak kullanılan bronşlar olacak. Çünkü taşlar ya da inciler ile bezeli olan bu bronşlar sade kabanların tek ve güzel aksesuarları oluyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir