Yeni Sezonun Uzun Tunik Kombinleri Nasıl?

Bu yılın ilkbahar ve yaz modasında uzun tunikler, birbirinden farklı tasarımlarla sunuldu. Bu tasarımlarda, ünlü markaların oldukça şık kombinleri var. Bu baharın ve yazın coşkusunu yansıtan renklerle ve başarılı detaylarla tasarlanan uzun tunik kombinleri tesettür giyimi tercih eden bayanlar başta olmak üzere, her bayana hitap edecek biçimde hazırlandı.

 

Zıt Renklerin Çekiciliği

 

Bu baharın renklerinde pembe tonları ve fuşya oldukça iddialı seçimler yaratıyor. Hatta bu renk tonlarından bir adım daha koyu bir renk olan mürdüm renginin de yeniden tasarımlarda bir alternatif oluşturduğunu söyleyebiliriz. Özelikle mürdüm rengi uzun tunik modelleri, krem rengi pantolonlarla veya taytlarla oldukça güzel bir bütün oluşturuyor. Bu kombinin altına ayakkabı seçimi olarak mürdüm rengi veya tonlarını içeren babet tarzı ayakkabılar, şık bir seçim olabilir. Bu şıklığı tamamlayan krem rengi bir çanta ile mükemmel bir bütünlük elde etmek hiç zor değil.

 

Fuşya rengi uzun tuniklerin de genellikle beyaz pantolon ve taytlarla kullanıldığını görüyoruz. Bazen de bu tunikler, bir takım oluşturacak şekilde pantolonu veya taytı ile aynı renkte tasarlanarak satışa sunuluyor. Modacılar pantolon ve tuniğin aynı renkteki tasarımlarında, çanta ve ayakkabı renginin mutlaka farklı ve zıt bir tonda olmasını öneriyorlar.

 Krep Tuniklerin Zerafeti

 

Bu sezon uzun tunik modellerinde, krep kumaşlar büyük ilgi görüyor. Bu kumaşlar, terletmeyen yapısı ve inceliği ile yazın da gözdesi olmaya aday durumdalar. Krep tuniklerde de mürdüm, fuşya ve pembe tonları en çok ilgi gören renkler. Fakat daha farklı renklerden hoşlanan bayanlar için çağla yeşili, ördek başı yeşili ve petrol yeşili tonlarının da bu senenin modasına dahil olduğunu hatırlatmalıyız.

 

Krep tuniklerin tesettür modellerinde oldukça uzun boylar, bir elbise görünümüne sahip oluyor. Tesettür giyim olmayan yazlık tunik modellerinde de sıfır kollar ve asimetrik etek kesimleri farklı bir hava oluşturuyor. Bu tuniklerin tamamlandığı birçok detay var. Özellikle püskül şeklinde deri kumaştan oluşturulan kemerler, bu tunikleri iddialı bir hale getiriyor. Bu tarz uzun tunik modellerinin şık ve uzun bir kolye ile tamamlandığına da tanıklık etmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir