Yeni Sezon Tunik Görünümleri Nelerdir ?

Son dönemlerde tesettür modası hızla gelişme gösterdi. Özellikle genç kızların tesettür modasına olan büyük oranda eğiliminden dolayı tesettür giyim sektörü daha da güçlü bir şekilde gelişme göstermeye başlamıştır. Tesettür modasının en çok hareketli olduğu ülkeler arasında bir numarada yer alan ülkemizde pek çok tasarımcının modellerini görmek mümkündür. Bu hızlı ve başarılı çıkış sayesinde de piyasalarda çok iyi bir şekilde etkilenmektedir. Kadınların en çok tercih etmiş olduğu tunik modelleri her sezon farklı tasarımlar ile çıkmaktadır. Özellikle tesettür moda defilelerinin bayanlar ve magazin medya tarafından takip ediliyor olması kaçınılmaz bir gerçektir. 2017 sezonu tunik modelleri pek çok ünlü tasarımcının şekil ve renk katması ile mağazalarda ve online alışveriş sitelerinde çoktan yerini aldığını görmek mümkün. Daha farklı ve daha modern bir kalıba girmiş olan tunik modelleri 2017 sezonu görünümü ile kadınların çok daha stil olmasına katkıda bulunmaktadır.

 

– SICAK YAZ İÇİN BEYAZ TUNİKLER

 

Yaz mevsiminin gelmesine az bir zaman kalmasına rağmen tasarımcıların ortaya koyduğu modeller hemen yaz gelsin dedirtecek kadar güzeller. 2017 yazının en trend renk kodu beyaz. Onlarca tesettür modeline akıcılık ve asillik katan beyaz renk tunik modelleri üzerinde harika bir romantizm sunmaktadır. Romantik tavrı yansıtmak isteyen stil sahibi kadınların beyaz bir tunik, çiçekli bir pantolon tercihinde bulunması harika bir uyum oluşmasını sağlamaktadır.

 

– DENİZDEN KARAYA GELEN TUNİK TASARIMLARI

 

Yeni sezonda da karşımıza çıkacak en yeni renkler arasında mavi ve tonları bulunmaktadır. Çizgili desenli mavi tuniklerin altına tercih edilecek dara paça beyaz bir pantolon şıklığınıza şıklık katmaya yetecektir. Mavi tunikler, mavi elbiseler, mavi etekler sizleri masmavi bir dünyaya ve huzura çağırmaktadır.

 

– TOZPEMBE HAYAL DÜNYASINDA TUNİKLER

 

Her kadın için pembe rengin yeri ayrıdır. Mutlaka şalı, ayakkabısı ya da çantası pembe ve tonlarında olan kadınlar vardır. Çünkü pembe yaz kış fark etmeksizin kullanılabilen bir renktir. Elbette bahar mevsiminde ve yaz mevsiminde kullanılan pembenin tadı da şıklığı da bir başkadır. Ünlü markaların koleksiyonlarında yer alan pembe tonlarına hakim bir tunik tercihinde bulunarak zarif ve asil bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir