Bu Yazın Tesettür Elbise Modası Nedir ?

Her daim trend olan elbiseler kullanım kolaylığı açısından ve tek parça olması açısından hemen hemen her bayanın en beğenerek kullandığı giyim ürünüdür. Her sezon elbise modelleri kadınların beğenisini kazanacak şıklıkta tasarımlar ile üretilmektedir. 2017 sezonu elbise modelleri  içinde pek çok tarzı içinde barındıran modelleri görmek mümkündür. Özellikle İspanyol kola sahip olan elbiseler hem özel davetler hem de günlük giyim tercihlerinde çok şık olmaktadır.

 

Ayrıca fırfır ve dantel uygulamaları ile süslenen uzun elbiseler kadınların bir an önce yaz geldin dedirtecek kadar etkilenmesini sağlamaktadır. Mevsim değişikliği ile birlikte yeni kıyafetler almanız gerekebilir. Bu nedenle elbise modelleri içinden kendi zevkinize ve bedeninize en uygun elbiseyi satın alabilirsiniz. Özel olarak hazırlanan tasarım elbiseler ya da ünlü tasarımcıların hazırlamış olduğu farklı tasarımlar ile kendinize muhteşem bir stil oluşturabilirsiniz. Bu sezonun tesettür elbise modası İspanyol kollu elbise olduğu kaçınılmaz bir gerçektir. İspanyol kolların hakim olduğu elbiseler ile şıklığınızı arttırabilirsiniz.

 

– ETNİK DESENLER İLE İSPANYOL KOL ELBİSELERİN UYUMU

 

2017 sezonunun en trend desenleri arasında yer alan etnik desenler İspanyol kollu uzun elbise ile birleştiğinde ortaya muhteşem bir ahenk çıkmaktadır. Her markanın yaz koleksiyonunda bu tarz elbiseleri bulmak mümkündür. Tam ispanyol kol ya da dirseklerden İspanyol kol modellerinden istediğinizi tercih edebilirsiniz. Elbisenin üst kısmında etnik desenler hakim iken alt etek kısmı düz ve sade oluşumu sizi çok daha farklı ve şık gösterecektir.

 

– İSPANYOL KOLLARDA NAKIŞ İŞLEMELERİ

 

Nakış işlemelerini son zamanlarda elbiselerin üzerinde gördüğümüz doğrudur. Hele bir de siz İspanyol kollara uygulanan nakış işlemlerini görmelisiniz. Özellikle çizgili kumaşlardan yapılmış elbisenin üzerine yapılan bu işleme sayesinde harika görünmeniz söz konusu olmaktadır. Yazın tesettür elbise modasında hem nakışlar hem de İspanyol kol birleşimi olduğunda günün ve ortamın yıldızı sizin olmanız mümkündür. Çok kolay bir şekilde kombin yapabilirsiniz.

 

– MODAYA BİR ADIM DAHA İSPANYOL KOL ELBİSELER İLE

 

İspanyol kol giyim ürünlerini tercih etmeyenleri bile bu sezon İspanyol kollu elbiselerin içinde görmek mümkün olacaktır. Öylesine şık ve zarif olarak dizayn edilmiş olan bu tesettür elbise modelleri her zevke hitap etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir