Yaz Mevsimi İçin Tercih Edilecek Elbise Modelleri Nelerdir ?

2017 elbise modelleri olarak bir araştırma yapıldığında karşımıza ilk olarak çizgili modeller çıkmaktadır. Gömleklerde daha çok görmeye alışık olduğumuz çizgi desenleri elbise modelleri içinde tasarlanmaktadır. Bu tasarım sayesinde hem kilolu hem de zayıf olan her bayan bu modelleri rahatlıkla tercih edebilmektedir. Çizgili tesettür elbiselerin özellikle boyuna çizgili olarak kullanılması kadınların kendini çok daha zayıf ve rahat hissetmesini sağlamaktadır. Çizgilerin uyumlu dansına kapılmak ve masal dünyasında zarif bir şıklık ile ilerlemek için hemen çizgili elbise modelleri kreasyonunu inceleyebilirsiniz. Üstelik yaz mevsimine yaklaştığımız bu günlerde giyecek uzun bir elbiseniz yoksa eğer hemen çizgili elbise siparişi vererek bu açığı kapatabilirsiniz. Birçok markanın çizgili uzun elbise modellerine internetten ulaşabilirsiniz. Kombin yapımı konusunda da oldukça kolay olan çizgili elbiseler özellikle sade şal tercihi ile çok daha hoş görünmektedir.

 

– BOYUNA ÇİZGİLİ ELBİSELER

 

Genel olarak kilolu bayanlar kilolarını göstermemesi adına boyuna çizgili desenleri tercih etmektedir. Boyuna kalın çizgilerden oluşan uzun bir elbise eğer boyunuzda uzun ise sizi olduğunuzdan daha uzun ve daha şık göstermeye yetecektir. Renk tercihinde bulunmakta zorlanıyorsanız eğer sezonun en trend renklerinden olan lacivert ve beyaz renklerinin uyumunu yakalayabilirsiniz. Ayrıca tek renk olarak kullanacağınız şalı lacivert olarak tercih etmeniz çok daha doğru olacaktır. Artık kilo probleminizi takmadan boyuna çizgili elbiseniz ile rahat rahat dolaşabilirsiniz.

 

– ENİNE ÇİZGİLİ UZUN ELBİSELER

 

Enine çizgiler kadınları her zaman için çok düşündüren ve almakta tereddüt ettiren desenlerdir. Çünkü olduğundan daha kilolu görünmeyi hiçbir kadın istemez. Tabi siz ince bir bele ve basenlere sahipseniz bu tarz elbise tercihinde bulunmak sizin için asla sorun olmayacaktır. Çapraz çizgili kumaşlar tercih edebilir ve çizgili elbisenizin içinde salına salına dolaşabilirsiniz.

 

– ÇİZGİLİ ELBİSELER İLE AYAKKABI TERCİHİ

 

Çizgili elbiselerinizin altına ne tür ayakkabı seçmeniz gerektiği konusunda zorlanıyorsanız eğer beyaz renk ile çizgilerin hakim olduğu bir elbiseye sahipseniz zıt renkler tercih edebilirsiniz. Ayrıca beyaz spor ayakkabılar ya da beyaz yazlık ayakkabılarda tercih edebilirsiniz. Siz yeter ki şık olmak isteyin. Tüm tasarımcılar sizler için harika çizgili elbise modelleri üretmeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir