Yarasa Kollu Tesettür Tunik Modelleri

Tubik modelleriSalaş giyim tarzları tesettür ruhu ile en iyi uyumu yakalamaktadır. Bu nedenle farklı modellerde bu tarzların kullanılması daha fazla tercih edilebilirlik sağlayacaktır. En beğenilen modeller arasında yarasa kollu tesettür tunik modelleri yer almaktadır. Sade renk tonlarında bu tasarımların oldukça hoş bir şekilde kullanımları bulunmaktadır. Nar çiçeği bir modelin parlak safran renk tonlarında bir şal ile kombine edilmesi mümkün olacaktır. Yeni sezonun en gözde renk tonları arasında hardal ve safran gibi renk tonları yer alıyor. Bu alanda kol kısımlarında manşet kullanımları oldukça hoş olmakta ve yaka kısımlarında da aynı manşetlerin kullanılması ve şık kolyelerle kombine edilmesi sade renk tonlarında modeller için hoş uyumlar oluşturacaktır.

Sade renk tonlarındaki modellerin desenli eşarplar ile şık bir şekilde kombine edilmesi sağlanabiliyor. Özellikle bazı modeller ayak bileklerine kadar uzanabiliyor. Panço tarzında geniş kesimlerle oluşturulan tunik modelleri içerisinde bel kısımlarında kullanılan kalın kemerlerde tesettür şıklığı oluşturmaktadır. Pudra tonlarında bu şekilde bir modelin mürdüm renk tonlarında eşarp, pantolon ve ayakkabılar ile kombine edilmesi oldukça hoş uyumlar meydana çıkaracaktır. Bazı modellerde kol kısımları daha sıkı olmakta ve yarasa kol kısımları etek uçlarına bağlanmaktadır. Yakalarda kullanılan fular tarzında detaylarda bellerde iç kısımlardan geçirilen ince kemerlerde tarzınızı daha hoş bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacaktır.

Düğmeli modeller esasında tunik modelleri olarak daha çok beğenilmekte ve daha kullanışlı olmaktadır. Dış giyim ürünü olarak bu modellerin her mevsim farklı kumaşlardan sunulması da mümkün olacaktır. Siyah bir modelde yaka ve kol kısımlarında kullanılan beyaz detaylar ve belden bağlanabilen bir kuşak şık bir tarz oluşturmanızı sağlayacaktır. Bu modelin parlak bir kolye ile kombinasyonu da abiye olarak hoş uyumlar sağlar. Eşarp ve pantolonlarda da siyah renk tonları kullanıldığında ayakkabı olarak rugan modellerin seçilerek kombine hareket katması daha hoş olacaktır. Abiye olarak tercih edilen modellerde saks mavisi bir model tercih ettiğinizde yaka kısımlarında kullanılan etnik desenler ve ayak ucuna kadar inen tunik boyları modele elbise havası verecek ve altın renkli parlak bir şal ile kombine edilebilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir