Uzun Tuniklerde Model Önerileri

Tesettür Tunik

Tesettür giyim için oldukça önemli bir yere sahip olan uzun tunikler hem bayanların sıcak yaz aylarında tek parça giyim rahatlığını yaşamalarını sağlıyor hem de oldukça şık ve tarz duruyor. Bu sebepten olacak ki artık uzun tunik modelleri yalnız tesettürlü bayanların değil salaş giyinmeyi seven; şıklığı ve zarafeti bir arada bulmak isteyen açık bayanların da tercihi oluyor. Ancak her uzun tunik için tarz ve şık olduğu yorumu maalesef yapılamıyor.

 

Bu sene trend hangi modellerde?

 

Özellikle artan tesettür butikler sayesinde son yıllarda uzun tunik modelleri arayan bayanların ürün yelpazeleri oldukça genişlemiş durumda. Bu senenin en trend modeli ise hiç şüphesiz geçen seneye damgasını vuran oduncu gömleklerin tam boy halleri. Üstten kapatılan bir kaç düğme ile modanın rahatlık ile şıklığı nasıl birleştirdiğine şahit oluyorsunuz. Gömlek tunikler ta boy ve ara boy olmak üzere birçok butikten makul fiyatlarla sahip olunabilen ürünler. Bu sene ayrıca yine gömlek detaylarına sahip olan ince polardan oluşan sweetler de oldukça moda. Kışın vazgeçilmezi olan uzun yelekler yazın da sizinle birlikte olacak. Hemen herkesin üzerinde görmeye başladığınız kot ceketler ise uzun tuniklerin üzerine almak için ideal tercih denilebilir. Makul fiyatları ve farklı havası ile sizler de çok seveceksiniz. Uzun ancak çok daha ince hafif tasarlanmış olan yelekler özellikle yaz akşamları için hem şık hem spor hem rahat hem farklı diyenler için mükemmel bir alternatif olacak. Rahatlık üzerine programlıysanız ve spor ayakkabım uzun tuniğim ile bir bütünüm diyorsanız bu ürünlere bir göz gezdirmenizde yarar var.

 

Bu yılın tercih edilen şık, tek parça uzun tunik modelleri neler?

 

Uzun tunik modelleri için birçok seçenek mevcut. Rahatına düşkün bayanları düşündükleri gibi modacılar şık ve zarif görünmeyi tercih edecek bayanları da unutmamış. İç göstermeyen ipek kumaşlardan yapılan kolları pelerinli uzun tunikler işte tam da şık görünmek isteyen bayanlar için tasarlanmış. Ayrıca yine pelerinli modellerde ki tunik modelleri de bayanları hem şık hem asil gösterecek bir diğer ürün seçeneği. Desenler ve kuş işlemeleri bu yıl oldukça popüler ürün detayları arasında yer alıyor. Bu yüzden uzun tunik tercih eden bayanların işlemeli ve detaylı ürünler bakmalarında da yarar var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir