Sonbahar- Kış Tesettür Uzun Tunik Modelleri

uzun tunik modelleriArtan yağışlar, dökülen yapraklar, hızla esen rüzgarlar sonbaharın habercidir. Her mevsimin kendine has bir güzelliği olduğu gibi zorluğu da vardır. Giyim alanında daha kalın ve koruyucu özellikleri daha fazla kıyafetler seçerek mevsimlerin olumsuz etkilerinden sakınabilirsiniz. Bu alanda sonbahar- kış tesettür uzun tunik modelleri arasında çok şık ve uyumlu kombinler bulabilirsiniz. Daha kalın kumaşlarla da bu soğuk mevsimlerde sıcacık kombinler elde edebilirsiniz. Sezonun öne çıkan renk tonları arasında lacivert, hardal sarısı, mürdüm ve bordo gibi renk tonları yer alıyor. Uzun Tunik Modelleri seçeneklerinde triko modellerde tercih edebilir, iç mekanlarda kullanabileceğiniz daha farklı modellerde sonbahar renkleri ile tercihleriniz arasında yer alacaktır.

Panço tarzında kapanların öne çıktığı bu sezonda, yarasa kollu sonbahar- kış tesettür uzun tunik modelleri de gün yüzüne çıkıyor. Daha muhafazalı olmasının yanında daha da tesettür ruhuna uyumlu olması itibari ile de çok beğenilmektedir. Siyah ve beyaz renk kombinlerinden oluşan tasarımlarda öne çıkmaktadır. Özellikle üzerine pelerin detayları ile kullanılan modeller birkaç sezondan bu yana en çok beğenilen tasarımlar arasında yer alıyor. Kışlık kullanabileceğiniz modeller arasında ikili ürün kombinleri şeklinde sunulan tuniklerde bulunuyor. Özellikle yelekli takımlar son dönemlerin modern imajları arasında yer alıyor. Bunun yanında siyah ve beyazın kombinleri ile sunulan modellerde her dönemde olduğu gibi bu mevsimde de şıklıkları ve pratik kullanımları ile öne çıkıyor.

Sonbahar desenleri içerisinde yapraklarını döken ağaçlarda kullanabilir ve siyah modeller içerisinde baskılı olarak yer alabilmektedir. Bu alanda sonbahar- kış tesettür uzun tunik modelleri arasında ayakucuna kadar uzanan modellerde bulabilir. Pantolon kombinlerinde bu tarz tasarımların oldukça kullanışlı tasarımları da bulunabilmektedir. Bu alanda bordo modeller içerisinde kullanılan deri detaylarda oldukça hoş olmaktadır. Ekoseli tasarımlarda bu mevsimlerde en çok kullanılan model seçenekleri arasında yer alıyor. Yeni sezon tasarımlarda ise daha kap havası verilen modeller bulabilmekte mümkün olmaktadır. Kışlık modeller içerisinde özel renk kombinler, abiye olarak kullanabileceğiniz şık model seçenekleri ya da günlük alanlarda tercih edebileceğiniz çok özel kullanımlarla tarzınızı yenileyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir