Uzun Tunik Modelleri Nasıl Giyilir ?

2017 yılında hem podyumlarda hem de sokaklarda en çok görülen giyim ürünleri uzun tunik modelleri olmaktadır. Bohem tarzının daha güçlü bir şekilde öne çıktığı bu sezonda tunik modellerini sokaklarda daha çok görmek mümkün. Aslında kombinlemesi en zor parçalardan olan uzun tunik modelleri bu sezonda da yine tesettürlü kadınların gözdesi olmaya devam ediyor. Özellikle bahar ve yaz aylarında daha çok tercih edilen uzun tunik modelleri 2017 sezonunda da çok fazla kombin yapma konusunda kullanılacaktır. Çok kolay görünmesine rağmen kombin yaparken en çok zorlanılan giyim parçası arasında yer almaktadır. Her tesettürlü bayanın elinin altında bulunan tunik modellerinin nasıl kombin yapılması gerektiği konusunda bilginizin olması sizin daha şık görünmeniz konusunda etkili olacaktır.

 

– PANTOLONLAR

 

Tuniklerin vazgeçilmezi ve en yakın dostları tuniklerdir. En rahat parçalardan birisi olan pantolonları tunik kombininde kullanmak her zaman için çok daha etkili olmaktadır. Tunik ile pantolon kombini yaparken dikkat edilmesi gereken nokta pantolonların paça genişliğidir. Belinize oturan dar kesim bir tunik tercih ettiyseniz eğer altına bol paça ve geniş kesim pantolon giyebilirsiniz. Olduğunuzdan daha yapılı ve kilolu görünmemek adına bol kesim tuniklerin altına bol paça pantolon giymemelisiniz. Daha zarif görünmek adına sezonun trendi tuniğinizin altına boru paça pantolon giyebilirsiniz.

 

– SPOR TARZ MI KLASİK TARZ MI?

 

Nadide parçalardan birisi olan uzun tunikler hem klasik hem de spor tarz için uygun kombin oluşturabilme özelliğine sahip olan ürünlerdir. Nereye gideceğinize karar verdiyseniz eğer gideceğiniz yere göre tarzınızı oluşturabilirsiniz. Kot bir tunik modelini beyaz bir jean pantolon ve beyaz spor ayakkabı kullanarak tercih ettiğinize spor şıklık yakalayabilirsiniz. Saten bir tunik, beyaz bir pantolon ve stiletto giydiğinizde ise özel davetlere katılarak klasik bir şıklık oluşturabilirsiniz.

 

– ETEKLER

 

Tunikler en zor olarak etekler ile kombinlenebilmektedir. Hatta en fazla kombin hataları da etek tunik kombinlerinde yapılmaktadır. Tunik boyu etekler ile kombin yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli noktadır. Kalçanın üzerinde biten kısa tunikler uzun etekler ile daha rahat kombin yapılabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir