Tesettür Modasında Uzun Tunik Modelleri

Uzun tunik modelleriHer geçen gün kendini yenileyen, renk ve model skalasını geniş tutmaya çalışan tesettür giyim, tesettürlü kadınların hayatlarını kolaylaştırmaya, kendilerine uygun rahatça kombin yapabilmelerine imkan sağlamıştır. Tesettür modasında da her sezon moda olan hit parçalar ortaya çıkmaktadır. Bazen dış giyim bazen de normal giysilerde karşımıza çıkan bu hit parçalardan biri de hemen hemen her tesettürlü kadının tercihi olan uzun tunik modelleri. Kalitesi ve şık görünümü ile dikkat çeken bu tunikler tesettürlü kadınların sıkça tercih ettiği modeller arasında yer alıyor.

Birçok farklı renk ve desenleri ile kolaylıkla kombin oluşturabilen parçalar arasındadır. Genellikle pantolon üzerine giyilen tunikler hemen her ortamda şık hazırlanmış kombinler ile sizi gidilen ortamın en sade gçrünümlü kadını haline çevirebilir. Uzun tunik modelleri her kıyafette olduğu gibi kombin yapılarak gidilen yere göre değişir elbette. Eğer elinizde pullu payetli ağır bir tunik var ise kumaş pantolonlarla klasik bir ayakkabı ve şık bir eşarp ve takılarla yapacağınız kombin sizi nişan, düğün, davet gibi ortamlara hazır hale getirir. Bunun yanı sıra spor tunikler, desenli, renkli, hafif kumaşlardan üretilmiş olan, kot, keten gibi pantolonlar ile daha spor hale getirilen kombinler rahatlığı ve şıklığı kadınlar için bir arada bulunduran uzun tunik modelleri tesettür modasında ilk sıralarda yer alıyor.

Her yerde kolaylık ile bulunabilen, şık ve özgün tasarımları içinde barındıran bu tunikler tesettür modasında sıkça tercih edilen modeller arasındadır. Kesimleri ve modelleri açısından tesettürlü kadınlara kolaylık sağlayan tunikler her mevsim giyilebilen giysiler arasında bulunurlar. Her kıyafette olduğu gibi, mevsimine göre kumaşlarında da farklılık gösteren bu giysiler krep, penye, şifon, yün gibi sıkça üretilen türler arasında yerlerini alırlar. Bu sene püskülün ve dantelin hayatımıza girmesiyle hemen her kıyafette karşımıza çıkması tesettür modasında tunikler için de geçerlidir. Etek uçlarında, kol kenarlarında, yakalarda ufak detaylar halinde bulunan püskül, dantel detayları şıklığın zirvesine ulaştırmayı başarıyor. Bu uzun tunik modelleri her zevke hitap eden modelleri ile her kadının tercih edebileceği tesettür modası ürünleri arasındadır. Tuniğinizin tarzına göre üzerine ipek, krep, penye kumaşlardan üretilmiş eşarp ve şal modelleri şıklığınızı tamamlamanıza yardımcı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir