2017 Uzun Tunik Modelleri ve Uzun Tunik Modası

Şuzun tunik modelleriıklık yarışında yer almayı seven bayanlarımız için şüphesiz ki pek çok giyim kategorisi mevcuttur. Bu kategoriler her bayanın zevkine ve yaşam stiline hitap ederek onlara dilediği giyim kombinini yapma imkanı sağlamaktadır. Kombin parçaları arasında yaşam stiline ve kendisine uygun olması açısından daha kapalı ve ya giyim zevkine daha uygun olduğu için uzun tunik modelleri tercih eden bayanlar uzun tuniklerle ilgili moda önerileri dikkate almaktadırlar.

Giyiminin şık olmasına ve kendine yakışan modaya uyum sağlamasına dikkat eden bayanlarımız 2017 de hangi kıyafetlerin ve hangi kombin parçalarının rövanşta olduğunu sıkı bir şekilde takip etmektedir. 2017 moda sezonu içerinde uzun tunik modelleri incelendiğinde eskisine nazaran daha farklı kesim modellerin popüler olması söz konusu. Yukarıdan dar kesim inen ve aşağıya doğru bol olmaya başlayan uzun tunik modelleri arasında hem diz boyuna yakın ve uzun modeller hem de diz üstü pantolonun kalça boyunu kapatan daha kısa modeller boy göstermektedir. Şıklık yarışında bende varım diyen bayanlarımız için pek çok önemli moda markası ve giyim üreticisi artık koleksiyonlarında ve tek parça minimize edilmiş ürünlerinde uzun tuniklere yer veriyor.

            Uzun tunik modelleri ele alındığı zaman eşarp ve bas örtüsü ile kombinlenebilen uzun tunik modelleri aynı zamanda renkli çoraplar, düz kesim tayt modelleri ile desenli ve ya yırtık pantolon tayt modelleri ile de oldukça şık bir kombin oluşturabilmektedir. Mevsimlik olarak daha çok tercih edilen uzun tunik modellerinin yaz ve kış için de farklı kombin yapma imkanı mevcuttur. Bu tarz tunikleri şık göstermeye yardımcı olacak ayakkabı modellerinin ise tuniği boğmaması ve ön plana çıkarması adına daha spor gözü yormayacak sade bir sıklıkta olması gerekmektedir. Uzun tunik modelleri tercih eden ve yaptıkları kombinler de uzun tuniklere sıkça yer veren bayanların en çok tercih ettiği ayakkabı şekli spor ayakkabılar olmaktadır. Çanta tercihi açısından arkadan iki omuzlu sırt çantalarının son dönemlerde çok fazla popülerlik kazanmış olması da uzun tunik modelleriyle yapılan kombinlerde bu türden sırt çantalarını da içine alan kombinler yapılmasına olanak sağladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir