Uzun Tunik Modelleri ve Kumaş Çeşitleriyle Rahatlık, Sadelik ve Şıklık

uzun tunik modelleriSon günlerde tesettür giyimin rövanşta olduğu gözle görülebilir şekildedir. Özellikle salaş tarzlar tesettür giyime çok uygun olduğundan her yaştan tesettürlü bayanlar uzun tunik modellerini tercih etmektedir. Özellikle uzun tunik modelleri arasında de salaş modeller farklı renklerde ve kesim modelleri ile çok sık kullanılmaktadır. Son zamanlarda uzun tunikler modeller de sezonun modası olan asimetrik kesimler ve canlı renkler oldukça moda haline gelmiştir. Her renk ve modeldeki uzun tunikleri pantolon ya da eteklerle şık kombinler yaparak aradığınız uyumu sağlayabilirsiniz.

Uzun tunik modelleri son günlerde bu kadar çok tercih edilmesiyle birçok modeli üretilmeye başlanmıştır. Bunlardan en çok tercih edilen ise yarasa kol modeli, asimetrik kesimler, sade ve düz kesimler, üzeri baskılı modeller, son günlerde moda haline gelen püsküllü modeller, desenli modeller gibi çok modern model üretilmekte ve tesettüre gönül vermiş kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Dış Giyim ürünleri ve tesettüre uyunlu olması açısından çok beğenilerek tercih edilen uzun tunik modeller her türlü kıyafetle kolayca uyum sağlayabilen ve şıklığınıza şıklık vatan katan ürünler arasındadır. Özellikle son zamanlarda moda renk olan mürdüm uzun tunikler ve beyaz ya da siyah pantolonlarla yapılan kombinler oldukça göz doldurmaktadır. Bu salaş tunikler hem günlük kullanımda hem de özel davetlerinizde şık ve tesettüre uyumlu bir şekilde katılabileceğiniz bir görünüm kazandırmaktadır. Birçok şekilde şıklık oluşturabileceğiniz bu uzun tunik modellerle üzerine alacağınız bir tül yelek veya şık kolyelerle tamamladığınızda sizlere çok farklı bir tarz oluşturacaktır. İslami değerlere çok uygun bir şekilde tasarlanmış olan bu uzun tunikler hem İslami değerlerimizi korumanızı sağlar hem de şık bir görünüm elde ederken rahat hareket etmenize yardımcı olur.

Bu uzun tunik modelleri yapımında bir çok kumaş çeşidi kullanılmaktadır. Bu kumaşların hiç biri vücuda olumsuz bir etki yapmaz. Alerji ve kaşıntı yapmayan özel kumaşlardan üretilen bu tunikler sizlere oldukça şık bir görünüm kazandırırken sağlığınızı da korur. Özellikle yaz mevsiminde tercih edilen bu terletmeyen özel kumaşlardan elde edilen tunikler sizlere inanılmaz rahatlığı sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir