En Şık Tesettür Uzun Tunik Modelleri

uzun tunik modelleriHer tesettür markası özel kombinleri içerisinde özel tasarımlara yer veriyor. Bu özel tasarımlar genel olarak en şık abiyeler için hoş bir seçim alanı olabiliyor. Bu alanda en şık tesettür uzun tunik modelleri arasında farklı tarzlara çok uygun olabilecek seçimlerde yapabilirsiniz. Pudra tonlarında bir modelin ön kısmında kullanılan beyaz dantel detayları bu modeli beyaz pantolonlar ile kombine edebilmenizi sağlayacak hoş bir uyum olabilmektedir. Özellikle uzun modellerde sade renk tonlarında popüler renk seçimleri oldukça hoş uyumlar ortaya çıkarabiliyor. Petrol mavisi ve petrol yeşili tonlarında bir modelin üzerinde lila, haki yeşil, bordo gibi renk tonlarında desenleri bulunan eşarplar rahatlıkla kullanılabilir. Bunun yanında siyah taşlı uzun kolyelerde sade modellere şık bir tarz verebiliyor.

Omuz ve kol detaylı tesettür uzun tunik modelleri oldukça hoş seçimler olmaktadır. Sırt kısımlarında katlı modellerde farklı ve modern bir imza olarak tercih edilebiliyor. Pudra renk tonlarında modeller içerisinde yaka kısımlarında şal detayları bulunan bu kullanımlarda oldukça özel olabilmektedir. Mint yeşili renk tonları ile hoş uyumlar elde edilebiliyor. Yarasa kollu modellerde oldukça şık olmakta ve en sade tasarımların bel kısımlarında kullanılan altın renk tonlarında kemer kullanımları kıyafete çok farklı bir hava katabiliyor. Jakarlı kumaş seçenekleri de sade tasarımların abiye olarak kullanılmasını sağlayan hoş modeller arasında yer alıyor. Önden düğmeli fuşya modellerde kullanılan tüllü kumaşlarda beyaz pantolonlar ve gümüş renk tonlarında şallarla kombine edilebilecek sadelikte ve kibarlıkta ürünler olmaktadır.

En şık abiyelerin en gösterişli modelleri arasında ise asimetrik kesim uzun tunik modelleri yer alıyor. Özellikle uzun ve sade tasarımlı modellerde aksesuar kullanımlarına önem vererek tarzınıza hareket kazandırabilirsiniz. Taşlı uzun kolyeler tercih edebilir, konspetinizi anlamlı bir şekilde tamamlayacak boncuklu modellerde kullanabilirsiniz. Etek ucuna kadar uzanan modeller de oldukça şık olmakta ve dış giyim ürünü olarak kullanılabilecek bu pratik ürünler her mevsim özelliklerine göre farklı kumaşlarda yer alabiliyorlar. Eşarp ve şal kullanımları ile değerlendirilebilecek bu modeller en çokta püsküllü şallarla hoş bir şekilde takım oluşturabilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir