Cepli Uzun Tunik Modelleri

uzun tunik modelleriGiyim kategorilerinde cep, kapüşon gibi bazı detaylar daha çok spor ve genç tarzlara uyumlu seçenekler ortaya çıkarmaktadır. Özellikle kot modellere bu detaylar çok yakışıyor. Bu alanda cepli uzun tunik modelleri arasında kot modellerde mor şallar ve siyah pantolonlar ile aranan günlük uyum sağlanabilir. Cep kısımları kot modellerde daha torba cep tasarımlarında kullanılabilmektedir. Bazı modellerde cep detayları sadece görüntü olarak kullanılırken bazılarında ise çok fazla görünmeyen bu modeller sadece pratik kullanımlar oluşturması itibari ile tercih diliyor. Siyah uzu bir modelin kenar kısımlarında bulunan gizli cepler kullanışlı olacaktır. Siyah gizli düğmeli modelleri tamamlayabilmek için vizon renk tonlarının ağırlıkta bulunduğu desenli şallarda kullanılabilir.

Cep ayrıntıları bazı modellerde ön kısımlarda düz olarak ta kullanılabiliyor. Sade tasarımlı triko modellerde bu tarz kullanımlar uyumlu olabilir. Cepler üzerinde kullanılan düğmelere kollarda da yer verilerek istenilen uyum sağlanabilir. Özellikle ekoseli cepli uzun tunik modelleri gençlerin sokakta, alışverişlerde, okullarda kullandığı modeller arasında yer alıyor. Salaş modellerde de cep detayları bu tarz bohem tarzlara çok yakışıyor. Saks mavisi sade tasarımlarda bir model üzerinde kullanılan cepler kullanışlı bir ALL Day ürünü ortaya çıkaracaktır. Saks mavisi eşarplarla da kombine dilen bu modeller uzun formlarda tercih edildiğinde kot pantolonlar ile de tamamlanabilir. Ve beyaz spor ayakkabılarınız ile de kullanabilirsiniz. Son dönemlerde bu tarz salaş tarzlarda özellikle bahar mevsimlerinde ayaklara kadar uzana tül şeklinde detaylara da yer verilebiliyor.

Tesettür kombinleri yaparken kullanım alanları çok önemlidir. Eğer tamamen dışarı da kullanabileceğiniz bir model düşünüyorsanız daha uzun tunikler tercih etmeli ve üzerinde yelek, şal, pelerin gibi kullanımların bulunması da tesettür ruhunu çok daha başarılı bir şekilde ifade edecektir. Bu alanda cepli uzun tunik modelleri arasında özellikle eşofman tarzında kullanılan tasarımlar da çok beğeniliyor. Gri renk tonlarında günlük kullanabilecek ayak bileklerine kadar uzanan bir modelin fuşya bir şal ile şık bir şekilde kombine edilebilmesi de hoş bir günlük tarz oluşturacaktır. Tesettür alanında şık, kullanışlı ve rahat kombinler için beden ölçülerinizi mutlak oranda baz almanız gereklidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir