Uzun Eteklerde En Doğru Renk Kombini Nasıl Yakalanır?

Şıklık ve modern bir stil yaratmak istiyorsanız listemizdeki uzun etek modellerini araştırmaya koyulabilirsiniz. Bayanlar, uzun ve şık bir eteğe çoğu zaman ihtiyaç duyarlar. Uzun etek kıyafetler, 1960’ların ve 1970’lerin ortalarından bu yana sevilen bir moda. Bu, her kadının gardırobunda olması gereken önemli bir parçadır. Büyük şehirlerin sokaklarında onları üstünüzde taşıyarak yürüyüşler yapmak oldukça rahat. Parlak renkli, baskılı ve nötr tasarımlar size hitap edebilir. Uzun etek stilleri neredeyse sınırsızdır. Aşağıdaki yazı, bu muhteşem kıyafeti giymenin ve süslemenin en doğru yollarından bazılarına rehberlik edecektir.

 

Turuncu Renk Tonlarında Uzun Etekler

 

Soluk portakal renginde bir uzun etek tercih ederseniz bunu siyah güneş gözlüğü, beyaz bir gömlek veya kısa kollu/kolsuz tişört ve soluk mavi renkte omuz çantanızı ekleyerek görünümünüzü tamamlayabilirsiniz. Bu kombin sizi zayıf göstermek için de uygundur. Tercihiniz gömlekten yana olacaksa çok uzun olmadığından emin olun, aksi takdirde eteğin şıklığını engelleyecektir. Ayakkabı olarak kalın topuklu veya şeritli topuklu ayakkabılar önerilebilir.

 

Bir tığ işi yelek, ferah ve bol bir çanta ve hoş, havalı güneş gözlüğünüz de bu renk tonunda bir uzun etek için ideal olan tamamlayıcılardır.

 

Gri Renk Tonlarında Uzun Etekler

 

Hafif gri tonlu, uzun bir etekte, beli hafifçe sıkan krem beyazında bir kemer takarak gündelik kıyafetinizle ilgi çekebilirsiniz. Dilerseniz güzel bir hasır şapka ve açık kahverengi, deri bir düz sandalet kombinleyerek kendi moda tarzınızı yansıtabilirsiniz.

 

İsterseniz sırt kısmı açık, beyaz bir uzun kollu tişört, gri tondaki uzun eteğinizi tamamlayacaktır. Böyle bir stil oluşturacaksanız kahverengi deri çanta ve geniş bir güneş gözlüğü de tercihleriniz arasında olabilir.

 

Beyaz Renk Tonlarındaki Uzun Etekler

 

Beyaz, zarafetin ve asilliğin rengidir. Uzun eteğiniz beyaz tonlarındaysa öncelikle bu, size her zaman şık bir görünüm kazandıracaktır. Eteğinizi süslü bir klasik model şapka, mavi, uzun kollu bir tişört ile giyebilirsiniz. Beyaz uzun eteğinizi dilerseniz portakal sarısı tonlarında bir tişört veya uzun kollu örme bir tunikle de uyum halinde kullanabilirsiniz. Bu birlikteliği daha da zenginleştirmek için renkli bileklikler tercih ederek rengarenk bir moda yaratabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir