Tunik

TunikTesettürlü bayanların son modası olan tunik Pantolon veya etek üzerine giyilebilen bir üst giysisidir. Tunik hem normal kıyafet hem de tesettür kıyafetidir. Özellikle günümüz de tesettürlü bayanlar giymektedir.
İstekler doğrultusunda en güzel şekilde değerlendirme yapacak olan tasarımcılar bu yeni sezonda da en iyi şekilde tunik sevenlerini hoşnut etmiştir. Tasarımcı çıtayı yüksek tutarak müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. İnsanların dikkatini çekecek ve alıcıları cezp ederek güzel tasarımlar ortaya atmaktadır. Tunikler kaliteli kumaş, farklı doku ve desenden oluşmaktadır. Özellikle kış aylarının vazgeçilmez giysilerinden olan tunik, bir pantolon veya etekle kombinleyip başımıza da tesettürümüzü bağlayarak da kullanabiliriz. Farklı aksesuar ve ayakkabıyla da güzel bir şekilde kombin yaparak da kullanabiliriz. İster bir düğün ister bir davet ister günlük olarak da şık bir şekilde kullanılmaktadır. Kumaştan yüne daha bir çok kumaştan yapılma olan tunik dışarıya çıkarken rahatça üzerimize giyebildiğimiz bir kıyafettir.
Değişik mekânlarda kolaylıkla giyebildiğimiz tunik çizgileriyle renkleriyle desenleriyle bu senenin de modası olmuştur. Siyahtan beyaza sarıdan maviye ve daha birçok renk ve ürün kalitesini taşımaktadır. Dar modellerden salaş modellere yarasa koldan v yakaya daha birçok model ve şıklıkta açık bayanlar veya tesettür giyen bayanların vazgeçilmezidir. 2016 kış tunik kreasyonu da özellikle pastel renk tonları kullanarak boyları uzun olup salaş balık türü dar modeller modadır. Özellikle tesettürü olan bayanların tercihi uzun geniş kesim tuniklerdir.
Tunik yazın da gündemde kalmıştı. Tasarımcılar yaz ayının tuniğini gayet cıvıl cıvıl renk ve desenlerden seçmişlerdi. Özellikle sade renkler tercih edilmiş olup güllü, dallı, çizgili, simetri kesimler de 2016 yılının gündemde olan tuniklerindendi.
Türkiye’nin hangi ilinde olursanız olun artık beğendiğiniz her türlü tunik modelleri network sistemiyle ayaklarınıza kadar gelmektedir. Açıyorsunuz siteleri bakıyorsunuz renklerine desenlerine seçiyorsunuz size gelmesi birkaç günü bulmakta ise de sizin seçtiğiniz renkte ve kalite de daha uygun fiyatlara getirebilirsiniz. Siz tunik bakmaya gitmeyin, seçin, beğenin o size gelsin. Aynı kalite de aynı renkte gidip bakarak alsanız belki de daha pahalı ama online cebinize karı var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir