Tunik Seçimlerinde Nelere Dikkat Edilmeli?

Tunik gece ve gündüz kıyafet tercihlerinde bayanlar tarafından sık kullanılmaktadır. Kullanımının rahat olması ve etekle ya da pantolon ile tercih edilebilen tesettür tunik modelleri bu sayede en fazla kullanılan ürünlerin başında gelir. Tabi tesettür tunik modelleri seçiminde dikkat edilecek püf noktalar bulunmaktadır.

 

YENİ MODA TUNİKLER

 

Yeni sezon tunikleri füme rengi ağırlıklı olarak görücüye çıkmaktadır. Füme rengi tuniklerin kısa renkli olmamasına dikkat etmek gerekir. Bu renkle en iyi tunik uzun modelidir. Vücut hatlarını belli etmeden uzun duran ve salaş bir görünüm oluşturulabilir bu modeller ile. Biraz bol ve salaş görünümü rahat olacağı gibi, görünümü ile güzel duracaktır.

 

Kış ayları için triko tunikler, hem sıcak hem şık durmaktadır. Triko tunikler moda selvim markasında bayanlar için koleksiyonlara katılmış durumda. Triko tunikler ve diğer modeller için moda selvim oldukça bol seçeneğe sahip. Triko tunikleri topuklu ayakkabılarda da giyebilir bayanlar spor ayakkabılarda da. Çanta ve eşarp ile desteklenebilecek bu tunik modellerini, güzel bir çanta ile göz alıcı bir şekle getirebilir bayanlar. Bu tunik modellerinde pantolon seçimi ise oldukça basit. Pantolonların aynı renkte olması şık bir kombin olacaktır. Füme rengi tuniklerde pantolonları aynı renk seçebilir bayanlar.

 

TUNİKLERDE CIVIL CIVIL RENKLERİ SEÇİN

 

Yaz ayları için kadınların tercihi tesettür tunik modelleri genellikle hareketli ve canlı renklerden oluşmaktadır. Bu renkler arasında fuşya, pembe, mor, yeşil ve turuncu gibi bir çok renk bulunur. Bu renkler ilkbahar ve yaz aylarında bayanlar için çok güzel bir kombin fırsatı yaratabilir. Bu renk tuniklerde en iyi seçim ise beyaz renkli pantolon olacaktır. Beyaz renkli pantolonlar, canlı renklerin altında her zaman ideal olacaktır. Beyaz pantolonlar pastel renklerin vazgeçilmez kombinidir.

 

Eğer bir diğer seçenek isteyen bayanlar varsa kot pantolon modellerini seçebilirler. Kot pantolon seçenekleri hareketli renklere sahip tunik modellerinde beyaz pantolona alternatif olacaktır. Yine beyaz pantolon gibi çok şık ve canlı duracaktır. Tesettür tunik modellerinde sezonun modasında uzun ve salaş modeller gözde. Bu modellerin çanta, ayakkabı ve eşarp ile kombin yapılması gözleri kamaştıracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir