Tunik Modellerini Nasıl Kullanabilirsiniz?

Tunik modelleri yalnızca tesettür giyimi için değil her tarzda kadının kombinlerinde kullanabileceği bir parça haline gelmiştir. Renk renk çeşitleri ve modelleri ile gideceğiniz her mekana uyumlu olan tunik modelleri ile şıklığınızı her yerde koruyabilecek ve bir yıldız gibi parlayabileceksiniz. Seçtiğiniz herhangi bir parça ile kullanacağınız şal, pantolon veya takı seçimi ile de bir bütün haline getirebileceksiniz.

 

Tunik seçimini tesettürlü bir kadın yapacaksa eğer bunu hem gündelik hem özel bir gece için kullanabilir. Kullanımı rahat olan tunikler ile altına giyebileceğiniz herhangi bir pantolon ile tulumun havasını değiştirmeniz mümkün olacaktır. Bunun yanı sıra da özel bir gece için de oldukça idealdir. Çünkü şıklık konusunda iddialı elbiseler ile yarışabilir. Bunun nedeni ise size konfor ve şıklığı bir arada verebilecek olmasıdır. Özel gecenin sahibi siz iseniz koşuştururken dağılabilirsiniz. Bu durumu önlemek amacıyla da kendinize güzel bir tunik tercih edebilirsiniz. Daha önce de söylediğimiz üzere tuniklerin tercih noktası yalnızca tesettür giyimi değildir. Tercih ettiğiniz tunik modelinin boyutuna göre bir elbise olarak kullanabilir veya bir kemer yardımı ile çok farklı tarzlar ortaya çıkarabilirsiniz. Tercih etmiş olduğunuz tunik eğer kısa bir tunik ise de bunu bir tayt ile kombinlemeniz mümkündür. Böylelikle her alana farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Tunik modelleri her tarzda kadının kullanabileceği bir model olması özelliği ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

 

Tunik Modelleri İle İlgili İpuçları

 

Gününüzü kurtaracağınız star parçanız eğer bir tunik ise sizlere birkaç ipucu vermekte fayda olacaktır. İlk olarak size uygun olan rengi belirlemelisiniz. Veya modayı takip ederim derseniz de yılın trend renklerini seçin. Ardından ise seçtiğiniz tunik ile entegre edeceğiniz parçaların renk uyumuna özen göstermelisiniz. Seçtiğiniz tunik modelinin boyu oldukça önemlidir. Fiziğinize en uygun olan modeli belirledikten sonra atına giyeceğiniz pantolon modelini iyi seçmelisiniz. Tercih edeceğiniz pantolon modeli bilekte biten bir pantolon olabilir. Altına uzun bir pantolon giymeniz veya paçalarını katlamanız fiziğinizi gizler bunun yerine pantolonu kestirebilir veya direk bilek pantolon alabilirsiniz. Ayakkabı seçiminizi gittiğiniz mekana göre tercih etmelisiniz. Eğer tercihiniz bilekte biten bir pantolon ise işiniz daha kolay olacaktır. Çünkü ister spor ayakkabı isterseniz de topuklu ayakkabı ile kolaylık ile kombinleyebilirsiniz. Bu şekilde kombinlemenizi sağlayan ise star parçanız olan tunik modelleri olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir