Tunik Modelleri Ve Sezonun Kombin Uyumları Nelerdir?

Şıklık Abidesi, Sezonun yeni gözdesi tunik modelleri ve en sık kullanılanları nelerdir?

Özellikle tesettürlü bayanların sık kullanım tercihi olan tunik modelleri, Moda uyumunda inanılmaz görsel ve mükemmel tasarımlara imza atmaktadır. Tercihe göre bilekte biten detayı veya diz üstü detaylı tunik modelleri, günlük ve özel zamanlarda tercih edilen kullanımın en rahat şekli olmaktadır. Günümüzde ferace, pardesü modelleri de özel olarak tunik tarzında tasarımlara hakim olmaktadır. Tunik modelleri, alışılmış siyah renginden çok fazla sıyrılarak mükemmel tasarımlara sahip oluyor. Kadınlara en kolaylık sağlayan yönü ise, sıra dışı ve uyumlu tasarımları ile her tarz kombin ile birlikte kullanılıyor olması. Özellikle renkli görseli yoğun birbirinden şık eşarp modelleri ile çok sık kullanılarak tercih edilmektedir. Tunik modelleri ve fiyatları son zamanlarda çıtayı yükselterek aynı uygun fiyatlarda satışa sunulmaktadır.

 

Yeni sezonun en sık kullanılan tesettür tasarımları ve renkleri nelerdir?

 

Özellikle en güzel ve canlı renklere hakim olarak birçok tasarım çeşidi ile kapalı ve açık fark etmeksizin kadınların ilgi alanına girmektedir. Zaman içerisinde kendini çok farklı bir şekilde gelişime açan tunik modelleri, özellikle kısa tuniklerde bitiş uçları dantelli ve şifon olarak ta tercih edilmektedir. Ayrı bir şıklığa neden olan tasarımlar, somon, siyah, pudra ve mor olarak sıklıkta kullanım tercihi olmaktadır. Çiçek baskılı tunikler, yazın en vazgeçilmez tasarımları olmaktadır. Dizde biten detayı ile vücut hatlarını belli etmeyen, birazda elbise görünümlü modeller tercih edilmektedir. Kadınların özel olarak tercih ettiği renkler yaz aylarında açık tonlara yoğunlukta yer verilse de zaman zaman özel gecelerin de tercihi olan siyah yerini aynı trend ile korumakta.

 

Siyah tunikler genel olarak hareketli ve açık renkli eşarplar ile kombin edildiğinde çok daha tarz ve asil bir görüntü elde edilebilmektedir. Tunik modelleri ve fiyatları sezonun en yeni tasarımları da dahil olmak üzere çok uygun fiyatlarda pek çok satış sitesinde sergilenmektedir. Kombin olarak özellikle topuklu ayakkabının hakim olduğu tunik modelleri, uzun kesimleri tercih edildiğinde çok daha zarif ve engin topun ayakkabılar ilse tercih edilebilmektedir. Tunik modelleri ve fiyatları genel aralık olarak 49.90 dan başlayan fiyatlarla kapıda ödeme ve değişim kolaylığı ile sahip olabilmek mümkün olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir