Tunik Modelleri Ve Kombin Seçenekleri Nelerdir?

Tesettüre yakışan tunik modelleri

 

           Tesettür giyim tunik seçenekleri ile öne çıkan pek çok model tesettüre yakışan çizgileri ile bayanları etkisi altına almaktadır. Tesettüre yakışan ve tercih edilen modeller şık, spor, klasik ve daha kadınsı modeller ile göz önüne çıkmaktadır. Bütün modeller özellikle tasarlanmakta ve tesettür sahibi hanımların beğenisine sunulmaktadır. Tesettür giyim tunik modelleri en fazla tercih edilen spor ve şık karışımı tunikler ile dikkatleri çekmektedir. Hem şık hem rahat olmak isteyen hanımlar için tasarlanan modeller daha fazla dikkat çekerken tesettür kombinlerine de eşlik etmektedir. Tesettür giyim tunik seçimleri ile birbirinden güzel ve özel parçaları seven bayanlar kombin seçenekleriyle de oldukça zarif seçimleri tercih etmelidir.

 

Kombin seçimleri

 

Tunikler tesettür giyimde en fazla kullanılan parçalardan bir tanesi olmaktadır. Genellikle pantolon takımlarına tercih edilen ve şık pantolonlar ile tamamlanan seçimler göz önünde durmaktadır. Düz kumaş ve kalem kesim pantolonlar ile tercih edilen şık modeller daha zarif ve daha sık bir görünüm sağlamaktadır. Kumaş ve kalem paça tasarımlar genellikle tunik tonlarına yakın veya tam zıt tonlar tercih edilerek faklı bir akım yakalanmaktadır. Spor kesim tuniklerde darbe paça kotlar ile tamamlanarak daha spor kombinleri kullanılmaktadır. Spor kesimlerin kot pantolon veya daha zarif olan likrali kumaşlarla kombinlenmektedir.

 

Eşarp ve tunik kombinleri

 

Tunikler pantolonlar kadar seçilen eşarp seçimleriyle de dikkat çekmektedir. Eşarp seçimleri tunik renkleri ve modeli ile uyum sağlayan zarif kumaşlarla tercih edilmektedir. Daha şık tunikler taba eşarplar, saten kumaşlı eşarplar ve ipek eşarplarla kombin edilmekte ve kullanılmaktadır. Daha spor kombinler taba şal ve iki yönlü şallar ile desteklenerek kullanılmaktadır. İkisi bir arada tasarımlar için hem şık hem rahat olan şallar tercih edilmektedir. Eşarp ve şal seçimi ile oldukça tarz olan kombinler aksesuar ve ayakkabı seçimleriyle de oldukça dikkat çekmektedir. Spor tunikler genellikle babet ve dolgu topuk ayakkabılarla kombinlenerek harika bir görünüme kavuşmaktadır. Daha şık tunikler yumurta topuk ayakkabı ve stiletto seçimleri ile desteklenirken ayrı bir havaya bürünmektedir. Kombin seçimleri ve aksesuar seçimleri ile desteklenen tunikler bu sezonda da tesettürü tercih eden bayanların ilgi odağı olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir