Tunik Modelleri Ve Fiyatlarında En Öne Çıkanlar Neler?

Tunik modellerinde trend ve gözde koleksiyon parçaları neler?

 

Her yıl olduğu gibi bu sezonda sık olarak tercih edilen ve özellikle moda akımında göz dolduran parçalara sahip olan tunik modelleri, soğuk kış günlerinde ve ya günlerinde özel tasarımlarda seçilmektedir. Birbirinden farklı tasarımlarla tunik modelleri her kullanım alanına hitap etmektedir. Kadınların zaman fark etmeksizin şıklığı ile her alanda kullanacağı modeller olmaktadır. Siyah hırka modelleri ve birbirinden farklı canlı renkler ile önü kapalı olarak daha çok tercih edilmektedir. Gömlek türü önü düğmeli tunikler ise günlük kullanımda yoğunlukta tercih edilmektedir. Beli kemerli ve fileli tunik modelleri ise daha çok tarz ve kombin giyimlerine hakim olarak kullanılmaktadır. Baskılı modelleri ve önü kısa arkası uzun tunik modelleri stiletto kullanımın vazgeçilmezi olmaktadır. Tunik modelleri ve fiyatları birbirinden farklı sitelerde binlerce tasarım ile sergilenmektedir.

 

Tunik modelleri ve fiyatları günlük kullanımlarda ne aralıklarda değişiklik göstermektedir?

 

Gömlek tipi tunik modelleri, daha çok kısa ve sokak modasına uygun şekilde kullanılmaktadır. Siyah ve kapşonlu file desenli, içi gösteren modeller daha çok kombini içten hazır bir takımın vücut hatlarını gizleyerek daha iyi bir şekilde sergilenmesi için kullanılmaktadır. Özellikle kapalı bayanların çok severek kullanacakları gömlek tarzı modeller, taşlı düğme tasarımlarına veya desenli triko tasarımına uygun olmaktadır. Pudra rengi tunik modelleri, özel kesimlere hakim olarak çok farklı kumaşlarda kullanılabilmektedir.

 

Tunik modelleri ve fiyatları hangi sitelere göre değişiklik göstermektedir?

 

Kemer destekli ve kolları perdeli tunik modelleri, çok canlı ve sade renklere hakim olarak her alanda kullanılabilmektedir. Modern renkli tunik modelleri, saha somon, soluk turkuaz, sade ve göz almayan bir sarı renk ile öne çıkmaktadır. Satış sitelerinde Tunik modelleri sıra dışı şıklık ve tarza hakim olarak çok uygun fiyatlar aralığında sergilenmektedir. Kaliteli kumaş yapısı ve çok iyi baskı işleme detaylı tunik modelleri genel olarak 39.90 TL den başlayan fiyatlarda satışa sunulmaktadır. Canlı renk uyumu özel zamanlarda daha soft renklere hakim olarak, asil ve şık görünüm sergilenmektedir. Kolları perdeli kısımdan çıkan tunik modelleri bu sezon en trend modellerde yer alan tasarımlardan biri olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir