Tunikte Renk Ve Tunik Modelleri

tunik modelleriBu yılın tunik modelleri nelerdir?

Her sezon yeni tunik modelleri karşımıza çıkıyor?

Peki, bu yılın tunik modelleri, tunik renkleri ve desenleri neler olabilir?

Bu yıl eskiye dönüş modası söz konusu. Yani biraz daha eski ve etnik desenler moda. Tek renk kıyafetleri ve tunikler rafa kaldırılıyor. Yeni bir moda yeni bir sezon geliyor. Tarihin tozlu raflarından sultanlara yaraşır biçimde yeni fakat eski modeller on planda. Yani bir kaftan, ya da uzun bir elbise modeli olabiliyor. Bu tunik modelleri arasında tercih tabi ki yine de sizin.

Haki yeşili, kırmızı ve kadının rengi olan mor ve tonları da bu yılın trend renkleri arasında kendine yer buluyor. Bu renklerde giyeceğiniz ve kombinleyeceginiz Tunik Modelleri ile baş döndürebilirsiniz. Birçok farklı kombinler de yapabilirsiniz. Bu kombinler de özellikle renk uyumu ve çanta ayakkabı secimi oldukça önemlidir. Ayrıca bir elbisenin tamamlayıcısı olan takıları da unutmamak gerekir. Bu takılar giyeceğiniz  tuniklerle çok ayrı bir hava oluşturacaktır. Bu yüzden tunik alırken bu tuniklerle beraber oluşturacağınız kombini de düşünmelisiniz.

Tunik modelleri ve günlük kullanımı nasıl olmalıdır?

Tunik modellerinin kullanım alanı da önemlidir. Günlük tunik kullanımında canlı renkler tercih edilmelidir. Bu canlı renkler rahatlığı amaçlayan tuniklerle birleşmesidir. Bunun için de  rahat ve günlük abiye secimi yaparken dar kesim olmayan ve sizi rahatsız etmeyen modelleri tercih etmenizde fayda var. Bu modeller sizi hem rahat bir görüntüye hem de spor bir görünüme kavuşturmuş olacaktır.

Tunik modelleri ve gece kullanımı nasıl olmalıdır?

Tunik seçiminde dikkat edilmesi gereken nokta kesinlikle renk ve kesimdir. Gece gideceğiniz tunik biraz daha ağır renklere sahip olmalı. Gecenin karanlığı gibi tuniklerde de koyu renkler tercih edilmeli. Bu renkler dışında tuniklerle ışıltı da kullanılabilir. Bu ışıltılar sizi çok daha iddialı ve şık gösterecektir. Bu tuniklerle uygun şık bir gece ayakkabısı ve pırıltılı takılar ile gece şıklığını yakalamak oldukça basit. 2017 modası ile günlük kullanımda baskılı ve ya daha geniş kesimli rahat tunikler kullanılırken, gece kullanımı için biraz daha koyu renkler ve ışıltılı tunikler, dar kesimli tunikler tercih edilmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir