Tunik Modeli Nasıl Seçilmeli?

Tesettür ya da normal giyimde tercih edilebilen, seçeneklerinin fazlalığı, pantolon ve taytlar ile kombinlenmesi sayesinde çok tercih edilen tuniklerde yeni sezon rüzgârları esiyor. Her yılın ayrı renklere ve modellere bürünmesi bayanların tercih imkânını arttırıyor. Bu senede tuniklerde bol bol seçenek bulunuyor.

 

Moda selvim markası, bayanlar için yeni kreasyon ürünlerini satışa sunmakta. Yeni sezonun göze çarpan tesettür tunik modelleri, ön kısa arka ise uzun şekilde tasarlanmıştır. Bu modeller rafları süslüyor şu anda. Neon renklere ve etnik desenlere sahip bu tunikler oldukça fazla tercih oranına sahip.

 

Bayanların yeni sezonda moda selvim markasından alabileceği birçok tunik bulunuyor. İlk model olarak pudra rengi balon kola sahip tunik modeli göze çarpıyor. Siyah pantolon ve siyah türban ise kombini tamamlayan diğer ürünler. Aynı modelin borda renginde krem rengi türban ve krem rengi pantolonda diğer kombin seçeneği. Bunun yanında tütün, siyah, lacivert ve haki renkli tesettür tunik modelleri bulunmaktadır. Bu tuniklerin haki renginde siyah pantolon ve siyah eşarp, siyah renginde krem pantolon, siyah ayakkabı ve bordo eşarp, tütün renginde siyah pantolon, ayakkabı ve eşarp kullanılırsa daha şık olacaktır.

 

Moda selvim markası tesettür tunik modelleri arasında favorilerden birisi omuzdan dantelli olan modeller. Zümrüt, bordo, hardal, lacivert, şarabi, saks, pudra, mürdüm, haki, koyu somon, siyah ve fuşya renkleri bulunuyor. Bu modellerin zümrüt, bordo, hardal, lacivert, şarabi, saks, mürdüm ve haki renklerinde krem pantolon, krem rengi ayakkabı ve krem rengi eşarp çok iyi bir kombindir. Lacivert renginde siyah ayakkabı, bordo eşarp ve krem rengi pantolon daha uygun bir kombin olacaktır.

 

Kemerli kuz gözü detaylı tesettür tunik modelleri, moda selvim markasının bayanlara özel koleksiyonundan bir parça. Farklı birçok renge sahip bu modelinde kombin ağırlığı genellikle haki parlak eşarp, krem pantolon ve krem rengi ayakkabı olmalı. Bu kombin çok uyumlu ve göz alıcı olacaktır. Yarasa kol kollarında inci detaylar bulunan tuniklerde bu sezonun tercihlerinde ilk sıralarda yer almaktadır. Birçok renk seçeneği bulunuyor bu modelin. Eşarp, pantolon ve ayakkabı rengi krem rengi olursa daha şık duracaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir