Tunik Modası

Tesettür tunik muhafazakar kesimin giyiminde vazgeçilmez parçalar arasında yer alır. Mevsimine uygun kumaş çeşidinden üretilmiş ve rahat bir kullanışa sahip bir tunik her yerde giyilebilir ve beklenen şık görüntüyü sağlar. Tunikleriniz ve kor pantolonlarınızla en güzel kıyafet bütünlüğünü yakalayabilir birçok kombin elde edebilirsiniz. Tunik üreticilerin son yıllarda üretimlerinde ki artış yakalamasıyla mağazalarda bulabileceğiniz çok fazla tunik modeli mevcut. Ayrıca son yıllarda gözlenen talep artışı tunik fiyat etiketlerini de olumlu etkiliyor.

 

2017 Yılında Tunik Modası

 

Bu yılın modası olarak tuniklerin kumaşlarında hafiflik göze çarpıyor. Günlük olarak giyebileceğiniz rahat kalıplara sahip tuniklerin kumaş kalınları düşürülerek giyenlerin sıcaktan etkilenmemesi amaçlanmış ve ferah bir kullanım sunulmuş. Bu yıl tunik renkleri çeşitliliğinde turkuaz, mavi, pembe renkler ön plana çıkarak mevsimle renk bütünlüğü yakalanmış. Tuniklerin altına ise bej ve krem renkli hafif babetler ile hem rahat bir kıyafet sahibi olup hem zarif bir görüntü sunabilirsiniz.

 

Tunik Giyerek Nasıl Spor Görünebiliriz ?

 

Tunik giyerek spor bir görüntü elde etmek isteyen hanımlar, düz kesimli uzun ve slim kalıplı tunikler tercih etmeliler. Tuniklerin boyu uzun olmamalı ve kalçaları kapatmamalıdır. Tunik kombini yapmak isteyenler tuniklerinin altına renk uyumu olan bir kumaş pantolon ile babet giyerek bütünlüğü tamamlayabilirler. Ayrıca tuniklerin altına çizmeler ve botlarda giyilebilir yalnız bu kombini giymek isteyenler şıklığını tamamlamak için kot pantolon tercih edebilir.

 

Tunikle Neler Giyilebilir ?

 

Moda anlayışı içerisinde her zaman var olacak tunikler yılın dört mevsimi giyilebilmesinin yanı sıra bu sene bahar modasında varlık gösterecek. Tunik kıyafetinizi tayt ile giyebilmenizde mümkün. Çok Sıcak bir günde kolsuz kesime sahip tuniğinizle sıcaklığı hissetmezsiniz. Yaz mevsiminin serin akşam havalarında tuniğinizi bir hırka olarak kullanabilirsiniz. Birçok mağaza da her renk gurubunda ve her bedene uygun ölçüler de tunikler bulmanız mümkün. Dolabınızda hiç kıyafetiniz olmasa da birkaç tayt ile bir tunik ile elde edeceğiniz kombinlerle kıyafet eksikliğini hissetmeyeceksiniz. Tunik görsel olarak hem çok şıktır hem de rahatlığı ile spor kıyafetlerin yerini aratmaz. Mağazalarda artık elbise görünümde olan tunikler de bulmanız mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir