Tunik Kombin Fikirleri İçin Neler Söylenebilir?

 

Kişisel özelliklere bağlı kalarak evindeki dolabında bulunan değişik giysileri birbirinden güzel yeni sezon tesettür tunik modelleri ile kombin haline getirmek hem büyük bir keyif sunarken hem de görsel bir estetik sağlama şansını yanında getirmektedir. Tabii bunu gerçekleştirirken birtakım farklı öneriler de söylenebilir. Özellikle her hanım bilir ki, birçok tunik modelleri ile birlikte mutlaka farklı pantolon çeşitleri bir araya getirilerek harika bir izlenim yaratma şansı elde edilebilmektedir. Bu bağlamda değişik renk ve modelleri ile birlikte aynı zamanda farklı desen ile aksesuar altında birbirini haline getirmiş tunik çeşitlerini değişik giysiler ile bir araya getirmek için farklı fikirler ortaya çıkarılabilir.

 

Tunikle Kombin Yaratmak İçin Değişik Fikirler

 

Bilindiği üzere hanımlar için bir tesettür tunik modeli dendiği zaman kombin konusunda mutlaka pantolonlar ön plana çıkar. Bu bağlamda özellikle dışarı çıkarken günlük olarak güzel bir kot pantolon ile birlikte daha çok sportif tunik modelleri tercih etmek güzel bir izlenim yapma şansını sunar. Taşlı bir tasarım altında hazırlanmış ya da değişik mavi renk tonlarında üretimleri gerçekleştirilmiş kot pantolonlar daha bol bir tasarımı altında salaş bir görünüm ile hazırlanmış tunikleri eşliğinde mükemmel bir izlenim verebilir. Tabii diğer yandan güzel bir keten ya da kumaş pantolon ile birlikte de yine biraz daha uzun tasarımlar bırakılmış modeller de dikkat çekmektedir.

 

Farklı Giysi Fikirleri İle Birlikte Tunik Modellerini Birleştirmek

 

Özellikle alt kısmın yanı sıra üst bölüm için de yine değişik modeller kapsamında tesettür tunik modelleri adına farklı fikirler ön plana çıkarılabilir. Bunlar içerisinde örneğin yaz aylarında güzel bir kısa kollu bluz veya gömlek mükemmel bir şıklık sağlayabilir. Ayrıca tişört örnekleri de yine sportif tunik seçenekleri kapsamında hoş bir bütünlük sunabilmektedir. Tabii özellikle son dönemlerde çok fazla tercih edilen ve koyu renkli tayt şekildeki pantolon modelleri de tüm değişik tunik çeşitleri kapsamında keyifli bir şekilde tasarım haline getirilebilir. Yeni sezon içerisinde çok uygun fiyatlar ile hanımlar kendi isteklerine bağlı olarak değişik tunikler satın alabilirler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir