Tunik İle Yapılabilecek Kombinler

tunik modelleri ve fiyatları Tunikler ile yapılabilecek pek çok kombin seçeneği bulunmaktadır. Bu sebeple piyasada tunik modelleri ve fiyatları tercih edilen tuniğin özelliklerine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Moda olan ve tasarım tunikler daha yüksek fiyatlar ile fiyatlandırılmakta iken daha günlük kullanıma uygun ve çok özel olmayan tunikler ise daha düşük fiyatlar ile fiyatlandırılmaktadır. Bayanlara rahat ve güvenli bir kullanım imkanı sunmakta olan tunikler sahip olduğu farklı kumaş dokuları ile her mevsimde kullanılabilmektedir. Örgü, triko ve kaşe gibi kumaşlara sahip olan tunikler çoğunlukla kış aylarında kullanılmakta iken penye ve gömlek kumaşına sahip olan tunikler ise ince bir kumaşa sahip olması sebebi ile yaz aylarında yoğun olarak kullanılmaktadır.

Tunikler bir araya getirilen parçaların niteliklerine bağlı olarak hem günlük olarak hem de özel günlerde kullanılabilecek şekilde kombin yapılabilmektedir. Rahat kullanımı ve kolay kombin yapılabilmesi ile sıkça tercih edilen tunik modelleri ve fiyatları tercih edilen tuniğin kumaş ve tasarım özelliklerine göre şekillenmektedir. Özel günlerde kullanılmak üzere tasarlanmakta olan daha parlak bir kumaşa sahip olan tunikler üzerlerinde bulundurulan işlemelere bağlı olarak daha yüksek bir fiyat listesine sahip iken daha sade bir tasarıma ve daha günlük kumaşlara uygun olarak tasarlanmakta olan tunikler ise daha uygun bir fiyat listesine sahiptir. Tuniklerin tümü şıklığının yanı sıra rahat kullanımı ile de bayanların dikkatini çekmektedir.

Tunikleri doğru pantolonlar, kemerler ve kolyeler ile kombin yaparak birkaç ufak dokunuş ile oldukça rahat ve şık kombinler yapmanız mümkündür. Farklı tarzlara hitap etmekte olan tunik modelleri ve fiyatları sizin tarzınıza uygun olan tuniklerin özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Her tasarım üzerinde tasarımcının şüphesiz bir emeği ve işçiliği bulunmaktadır. Bu sebeple tuniklerin fiyatlandırılması yapılırken de tuniğin kumaşı, tasarımı, kesimi ve eğer bulunuyorsa üzerindeki desen ve işlemeleri göz önünde bulundurulmaktadır. Tarzınıza uygun olan tunikleri tercih ederek ve bu tunikleri doğru parçalar ile bir araya getirerek ufak dokunuşlar ile oldukça rahat ve şık kombinler yaparak tuniklerinizi her ortamda kolayca kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir