Bu Sene Tunik Modasının Rüzgarları Esecek !

tunikTunikler, genellikle başörtülü bayanlar tarafından tercih edilen, kalçayı örtecek uzunlukta veya daha uzun biçimde olacak şekilde olan giyim ürünleridir. Özellikle son zamanlarda sağladığı kullanım kolaylığı ve verdiği rahatlık hissi ile tunik oldukça tercih edilen bir giyim ürünü olmuştur.

 

Her sene modanın değiştiği, yeni model ve renklerin hakim olduğu moda dünyasında giyim tesettür modası da aynı şekilde değişmekte ve kendini yenilemektedir. 2017 yılının modellerinin modası içinde diz altını örtecek kadar uzunlukta olabilen, daha flu renklerde ve sade, gösteriş içermeyen fakat göz alıcı bir detayı bulunan tesettür modelleri mevcuttur.

 

Son yılların moda dünyasının olmazsa olmazı olan dantel 2017 yılında da tuniklerde kendine yer bulmuştur. Bu modellerin bitiş kısmında detay olarak kullanılan desenli danteller göze çarpmaktadır. Yine aynı şekilde asimetrik kesimli olan tunikler ön plana çıkmaktadır. Bundan başka kollarında genişlik akim olan tunik modelleri de oldukça yoğun bir ilgi görmektedir.

 

Yaz mevsimi yaklaştığı için tuniklerde açık renk modası mevcuttur. Şu an yoğun ilgi gören bir başka tunik modeli de arkası uzun kesimli önü ise kısa kesimli olan tunik modelleridir. Giyimde rahatlığı ön planda tutanlar için 2017 tuniklerin modasında eşofman rahatlığında tunikler de mevcuttur. Genellikle penye kumaştan yapılmış, sportif giyim tercih eden herkesin severek kullanabileceği esnek kumaş içeriği ile rahatlık hissi veren tunikler de 2017 yılının moda trendleri arasında yer almaktadır.

 

2017 Tunik Modası

 

Gömlek yakası şeklinde yaka modeline sahip uzun diz altı tunikler etek ucunda barındırdıkları güpür detayı ile de göze çarpmaktadır. Bundan başka etek ucunda püskül detayı olan modeller de beğeni görmektedir. Yaz mevsiminin de yaklaşması nedeniyle 2017 medel olanların renklerinde pembe, mavi ve yeşil renkler gibi canlı renkler ilgi görmektedir.

 

Klasik giyim sevenler için ise siyah ve beyaz renkte tunik modelleri de yine raflarda yerini almaktadır. 2017 tesettür modasının renkleri arasında sarı, haki ve saks mavisi de oldukça çekici durmaktadır. Bununla beraber nar çiçeği rengi de tunikte oldukça ilgi gören modeller arasındadır. Genel olarak 2017 tunik modasının modelleri bu şekildedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir