Kare Desenli Tesettür Tunik Modelleri

TunikBazı desenler farklı sezonlarda çok daha fazla öne çıkar. Özellikle geometrik desenler tesettür giyim içerisinde daha modern kullanımlar olarak çok beğeniliyor. Yeni sezonda da kare desenli tesettür tunik modelleri oldukça beğenilen tasarımlar arasında yer alıyor. Hemen hemen her renk tonunda bu desenlerin kullanımı mümkün olmaktadır. Genellikle iki renk olarak kullanılan tunikler her alanda tercih edilebiliyor. Daha günlük formlarda iki renk uyumlarında bir kenarı siyah, bir kenarı da beyaz tabanında kare çizgili olarak tercih edildiğinde desenli parlak renk tonlarında bir eşarp ile bu kombinin tamamlanması oldukça hoş olacaktır.

Gençlere özel olarak sunulan modellerde de yeşil gibi özel renkler kullanılarak üzerinde beyaz çizgilerle kare desenler elde edilebiliyor. Daha abiye olarak tercih edilebilen şifon fermuarlı modellerde beyaz üzerine kullanılan yeşil tonlarının yaka ve manşetlerde de kullanılması ile zarif ve şık abiye tesettür tunik modelleri elde edebilirsiniz. Birkaç renk tonunun kombini ile de kareli modeller kullanılabiliyor. En popüler kullanımlar ise ekoseli tasarımlar olarak sunulmaktadır. Bu tasarımların oldukça eskiye dayanmasına rağmen, günümüzde popülaritesini kaybetmemesi ve her alanda çok daha fazla kullanılması da çok beğenilmesine bağlı bir durum olmaktadır. Yeşil, siyah ve kırmızı renk tonlarının uyumu içerisinde kareli modellerde fermuarlı kullanımlar pratiklik sağlamaktadır. Kol ve yaka kısımlarında deri detaylara da yer verilebiliyor.

Asimetrik kesim modellerde ise mavi, siyah ve ekru renk tonları ile kullanışlı modeller elde edilebilir. Özellikle hardal tonlarında şal kombinleri ile bu tesettür tunik modelleri ofiste, alışverişte, okulda her alanda kullanılabilecek tarzlara bürünecektir. Beyaz ana temalı modellerde siyah çizgilerle oluşturulan modelleri de beyaz yaka, manşetler ve bellerdeki kuşaklarla hoş bir tasarım elde edilebilir. Bu modellerin açık renk tonları işle tamamlanabilmesi için parlak bir sarı şal ve ayakkabılarda kullanabilirsiniz. Çantalarda ise siyah çizgili sarı bir model tarzınıza modern bir şıklık katacaktır. Yeni sezon tasarımlarında desenli modeller içerisinde bu tarz modelleri oldukça fazla görecek gibiyiz. Boru ya da bol paça pantolonlarla kombine edilebilecek modeller kullanımları ile pratiklik ve rahatlıkta sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir