Tesettür Etek & Tunik Kombinleri

tunikTesettür giyim alanında etek tunik kombinleri de oldukça hoş ve uyumlu tarzlar oluşturmaktadır. Özellikle tesettür ruhuna uyumlu olması itibari ile de farklı tasarımlarla da tercih edilebilmektedir. Eteklerle kombin etmek istediğiniz modellerin uyumlu olmasına dikkat etmeniz gereklidir. Salaş bir tarz için belde kullanılan kalın bir kemerden sonra modelin etek uçları genişleyen formlarda olduğunda altında maxi etekler kullanılarak hoş hatta abiye kullanımlar elde edilebilir. Maxi etekler genellikl yaz kombinlerinde müşterilere önerilmekte ve çok daha rahat kullanımları ile tercih edilebilmektedir. Yeni dönem trendleri arasında yer alan önü kısa arkası uzun modeller de kalem etekler çok hoş bir şekilde kombine edilebiliyor.

Bu şekilde ikili takım olarak ta modeller sunulmaktadır. Saks mavisi bir tunik modelinin altında siyah- beyaz çizgiler bulunan bir etekle kombin edilmesi de oldukça hoş uyumlar oluşturabilir. Bu şekilde bir takımı siyah şak ve ayakkabılar ile kombine edebilmek mümkün olacaktır. Dikkat edilmesi gereken eteklerin ayak bileklerini örtecek uzunlukta olmasıdır. Etek kullanımları ile tesettür ruhuna uyum sağlayacağım derken ayak bileklerine açıkta bırakan kullanımlar tercih ettiğinizde farklı bir uyumsuzlukla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu tarz modeller haki yeşillerde çok kibar renkler olmakta ve için kullanacağınız siyah beyaz eteklerde geometrik desenler kullanılarak ta istediğiniz uyumu yakalamanız mümkün olabilmektedir.

Genellikle iç kısımda kullanılan etek siyah motifli olduğu için dış kısımda kullanılan önü kısa arkası uzun tunik modeli çokta başarılı bir kombin olabilmektedir. Siyah her zaman için asaleti ve zarafeti temsil eder. Ayrıca beden ölçünüzü de olduğunuzdan daha zayıf gösterebilir. Özellikle mürdüm tonlarında renkli bir model şık seçimleriniz için hoş tasarım olabilir. İç kısımda kullanacağınız etek içinde rengarenk çizgilerin yer aldığı bir kullanım tercih edebilirsiniz. Yazlık modellerde bu tarz kombinleri daha fazla görebiliyoruz. Özellikle etek ucu geniş formlarda olan modellerin yazlık eteklerle kombini de hoş olabilmektedir. Siyah bir model ile kırmızı kalem bir eteğin kombini de oldukça şık ve uyumlu olacaktır. Abiye seçimlerinizde tercih edebileceğiniz bir zarafet olarak kullanılabilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir