Kazayağı Desenli Tunik Modelleri

tunikBazı tasarımlar mevsimlere bağlı olarak değişmektedir. Bunlarında biri olan kazayağı desenleri sonbahar- kış koleksiyonlarının en çok aranan tasarımları arasında yer alıyor. Tesettürlü hanımlarda farklı renkler ve uzunluklarda kazayağı desenli tunik modellerini farklı kombinler içinde kullanabilmektedir. Gri renk tonunda modeller bu desenlerle hoş uyumlar meydana getiriyor. Genç tesettürlü hanımlar bu tarz renkleri günlük kullanımlarında kot pantolonları ile kombine edebilmektedir. Nazı modellerde desenler daha büyük aralıklarda olabiliyor. Bu şekilde siyah beyaz bir modelin bebe yakasında sarı rengin tercih edilmesi de farklı ve modern bir detay olarak yapacağınız kombinlerde yer alabiliyor.

Bazı modellerde kullanılan deri ayrıntılar ise kullanımlara modern ve enerjik bir hava katabiliyor. Özellikle kazayağı desenli tunik modellerinin kol kısımlarında kullanılan siyah deri detaylar bellere kullanılan deri kuşaklarla kombine edilebilir. Kaz ayağı desenlerin arasında kullanılan sarı yapraklarda vizon renkli şal kombinleri için bir detay olabiliyor. Kombinin siyah pantolonlar ile tamamlanması da çok şık olabilmektedir. Günlük kombinlerinizde tercih edebileceğiniz bu modeller sokakta, alışverişlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz bol kesimlerle de çok beğeniliyor. Kazayağı desenler daha kalın kumaşlarda tercih edildiğinde bu tarz modellerin dış giyim ürünü olarak kullanılması da sağlanabilir. Siyah yoğunlukta, beyaz desenli modellerin kol kısımlarında kullanılan kahve kürklerde naif bir imaj elde etmenize imkan verecektir.

            Füme renk tonlarında modellerde daha ince desenlerde modellere hoş olabiliyor. Bu renk tonlarında kazayağı desenli tunik modellerini bordo renk tonlarının yer aldığı eşarplar ile tamamlayabilirsiniz. Sarı- siyah desenlerde oldukça hoş olmaktadır. Özellikle kısa kollu modellerin alt kısımlarında siyah dantelli badiler kullanabilir ve tüllü bu modellerin alt kısımlarında kalem etekler kullanarak ta çok daha kibar bir uyum sağlayabilirsiniz. Kışlık olarak kullanabileceğiniz modeller arasında gömlek formunda kazayağı desenli modellerde bulunuyor. Bordo modellerin vizon eşarplar, kahve pantolonlar ve pudra ayakkabılar ile tamamlanabilmesi de mümkün olmaktadır. Bazı modellerin bel ve kol kısımlarında dantelli işlemlerde kullanılabiliyor. Siyah bebe yakalarda kullanılabilecek olan modellerde gri renk tonları ile zarif uyumlar elde edebilir, abiye olarak ta kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir