Triko Tunikler İle Nasıl Kombinler Tercih Edilebilir?

Triko kumaş, son yıllarda iyiden iyiye moda sektörünü fethetti. Kış aylarında biraz daha kalın trikolarla tasarlanan kıyafetler, mevsim bahar olunca daha ince triko kumaşlara dönüşebiliyorlar. Bu bahar aylarında da triko kumaşlardan elde edilen tunikler, oldukça gündemde. Bahar havasının bir güneş açıp, bir üşüten haline önlem almak için ideal olan triko tunik tasarımları, başarılı kombinlerde bir hayli şık görünmenizi sağlayacak.

 İş Yerinde Mükemmel Görünmek

 

Triko tuniklerde bu bahar bordo, siyah, lacivert gibi klasik renklerin yanında, bahar havasına uygun canlı ve açık renkleri de görüyoruz. triko tunik modelleri tek ve sade bir renkten oluşuyor. Fakat bunun yanında bazı markaların tasarımlarında kareli, çizgili modeller dikkatimizden kaçmıyor. Hatta patchwork tarzı renkli ve kareli tasarımlar da var. Bazı triko tuniklerde, patchwork detayların sadece tuniğin etek kısmına yerleştirilmesi söz konusu. Bu uygulama, oldukça başarılı bir detay ortaya çıkarıyor.

 

Bu bahsedilen triko tunik modelleri, iş yerinde rahatlıkla kullanılabilecek türden tasarımlar. Bu tasarımları tamamlarken babet ayakkabılar, şık bir görünüm sunuyor. Hem de babet ayakkabıların rahatlığı ile işinizde rahatça çalışabilirsiniz. Fakat daha ciddi bir görünüme ihtiyacınız varsa, bu yıl stilettolarda farklı modeller var ve bu tuniklerle şık bir kombin sunuyor.

 Mükemmel Çantalar ve Şallarla Gelen Triko Şıklığı

 

Bu yıl çok başarılı triko tunik tasarımlarının olduğundan bahsettik. Fakat bu tunikleri tamamlayacak şık ve farklı unsurların olduğundan da bahsetmemiz gerekiyor. Bu yılın çantaları gözden geçirildiğinde, bir zamanın modasında olduğu gibi çok büyük çantaların olmadığını görüyoruz. Bunun yanı sıra, çok küçük çanta modelleri de yok. Bu senenin çantaları, herkesin rahatlıkla kullanabileceği orta boylardaki çantalar. Bu çantaları triko tuniklerle kombinlemek, mükemmel bir şıklık yaratıyor. Ayrıca bu yıl bahar havasına uyum sağlayan şık tasarımlı şallar da var. Bu şalları da, tunikler için bir tamamlayıcı olarak kullanabilirsiniz. Bu yılın triko tuniklerinde genellikle, V yaka ve bisiklet yakalı modeller var. Bu yakalar giderek ısınan havalarda rahatlık sağlamak için tasarlanıyor. Bu modellerin üzerine seçilebilecek şık bir şal ve çanta ile harika hissedebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir