Triko Tunik Modelleri Sezonda Hangi Tasarımlar İle Öne Çıkmaktadır?

Salaş giyimin hakimiyetini ele alan triko tunik modelleri kullanım alanları nelerdir?

 

Yaza ilk girilen dönemlerde, değişen hava şartları için en uygun giyim tercihi olmaktadır. Triko tasarımı pek çok alanda yaygın olarak kullanılırken, moda için en gerekli tunik tasarımlarında da yerini en güzel modeller ile almış bulunmaktadır. Triko akımları özellikle tesettürlü bayanların her mevsim tercih etmesi ile birbirinden şık modellerin sergilenerek hızla yayılmasına neden olmaktadır. Doğru ve seçici bir kombin ile en özel zamanlarda bile rahatlıkla kullanım tercih edilebilmektedir. Sadeliğin hakim olduğu triko modelleri, daha çılgın ve sıra dışı dekoltelere hakim olarak tercih edilmektedir. Genellikle omuz bölgesinde açık olarak sergilenen tunikler, açık ve spor giyim tercih eden bayanların en çok tercih ettiği tasarımlar arasında yer almaktadır.

 

Triko tunik modellerinin hakim olduğu en güzide ve tercih edilebilir renkleri nelerdir?

 

Genel olarak örgü iplik aşinalığı kazandırmak istenen triko modelleri, son zamanlarda gri tasarımlarından çok fazla ayrılıp değişik renklere hakim olarak tercih edilmektedir. Krem ve füme tonları, kapalı bayanların sıklıkla tercih ettiği tasarımlar olmaktadır. Krem tonlarının hakimiyeti, aynı tonlarda pantolon ve eşarp seçimleri ile çok sıra dışı bir şıklığı temsil etmektedir. 4 mevsim ve her sezon kolaylıkla tercih edilebilmektedir. Üzeri saks mavili renklere hakim olan modeller, boncuk veya işlemelerle şık bir hareket kazandırılan triko modeller, gece dış mekan tercihlerinde de uygun olabilmektedir.

 

Triko tunik modellerinin en yakıştığı ve uyumlu olduğu kombinler nelerdir?

 

Kombin bakımından özellikle şık ve düz renkli pantolonlar ile kullanımı tercih edilen tuniklerin, pantolon ve kumaş seçimi de önemli bir unsur olmaktadır. Trikonun uyumu düz renkli dar paça pantolonlar ile çok daha asil bir görünüm elde etmek için uygun olmaktadır. Stiletto ayakkabılar her alanda şıklığın temsili ve asaleti yakalamak isteyen kadınlar tarafından kolaylıkla tercih edilebilmektedir Ayakkabı seçimi triko modasında resmi bir ortamda dolgu topuklu ayakkabılar ile çok daha kullanılır bir hale gelmektedir. Kombinlerin sihirli değişken özelliği ile çok başka kulanım alanlarını aynı tasarım ile farklı şekillere sokabilmek mümkün olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir