Triko Tunik Kombinleri Nasıl Yapılır?

Tunik; bayanların normal ve özel günlerinde en çok tercih ettiği parçalardan biridir. Kış aylarının vazgeçilmez triko kumaşlarda, tunik modelleri ile bütünleşerek, bayanların kış şıklığını yakalayabilmeleri için fırsat sunuyor. Peki, bayanların şıklığını yakalayabilmeleri için triko tunik modelleri hangi parçalarla kombinlenmelidir. İşte size kış şıklığı için triko tunik kombinleri…

 

Renk Uyumu

 

Triko tunikler kombinlenirken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta renklerin uyumudur. Aklınıza gelen her renk triko tuniğinizi uyumlu renklerle kombinlemek için, renk geçişlerindeki uyumuna dikkat ederek, şıklığı yakalayabilirsiniz. Triko tunikler, şıklığın yanı sıra kadınlara kullanım rahatlığı açısından da büyük avantajlar sağlayacaklardır. Fakat bayanların renk konusundaki yanlış seçimleri onları şık bir görüntüden uzaklaştırarak, olduğundan da demode göstermektedir. Triko tuniklerinizi uyumlu ve uygun renklerle kombinlediğiniz sürece şıklığınıza şıklık katarak, etrafa ışıklar saçacaksınız.

 

Kumaşlar Çok Önemlidir

           Triko tunik kombininizde en çok yaptığınız hatalardan bir diğeri ise, yanlış kumaş seçmenizdir. Trikonun kalınlığına uygun olmayan kalınlıkta seçtiğiniz alt parçalar, maalesef kötü ve yorucu bir görüntü oluşturmaktadır. Bunun için triko tuniklerinizi kombinlerken tuniğinizin kalınlığına uygun kumaşlardan bir alt parça seçerek, kumaş uyumunu yakalayabilirsiniz. Son zamanların popüleri olan triko alt parçaları triko tunikleri kombinlenerek, baştan aşağı bir triko şıklığı yakalanabiliyor. Kalın kumaş pantolonlarla da triko tuniklerinizi rahatlıkla kombinleyerek, şık bir görüntü sergileyebilirsiniz.

 

Uzun Hırka, Yelek Ve Diğer Parçalar

 

Uzun hırka ve yelek gibi parçalar, triko kombinlerinizle bir arada kullanmak son zamanların oldukça popüler trendleri arasında yer almaktadır. Özellikle ince triko tuniklerinizi kalın hırkalar ile kombinlemeniz ya da tunik ile aynı kalınlıkta yelekleri kullanmak popüler trendlerden arasındadır. Ayrıca ceket ile aynı renkte tunik tercih etmeniz trend ve şık bir görünüm yakalamanıza yardımcı olacaktır.

 

Triko tunik kombininiz de aynı renklerde seçeceğiniz diğer parçalar sayesinde, kendinize modayı takip eden ve modanın izinden giden bir tarz yaratacaksınız. Buradaki önemli nokta ise çanta ve ayakkabı da farklı renk kullanmanız, stilinize bir farklılık katacaktır. Triko tunik kombinlerinizde yumuşak renk geçişleri kullanmak, popüler bir görünüm sergilemenizi sağlayacaktır. Triko kombinlerinizde dikkat edebileceğiniz konular bu şekildedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir