Tesettürün Güz Hali Tesettür Kaplar

Tesettürün Güz Hali Tesettür KaplarGelişen moda ve değişen giyim tarzlarıyla tesettürlü hanımlar farklı tarzlara bürünerek kendilerini daha iyi ifade etmeye başladı. Sonbahar aylarında hem şık hem uygun fiyata giyinmek isteyenlere hitap eden kaplar bulunuyor.

 

 Hem Günlük Hem Şık

 

Öğrencilerden iş kadınlarına herkesin tercih edebileceği kaplar geniş renk skalalarıyla dikkat çekiyor. Giyimi rahat, her kıyafetle kullanılabilen kapları genellikle pantolon üzerine giymeyi tercih eden hanımlar, kapların önünü açık bırakarak etek üzerine kombinlemeyi de tercih edebiliyorlar. Günlük hayatta kullanılan kaplar hem şık bir görüntü oluştururken hem de rahatlıklarıyla günün temposuna uyum sağlamaya yardımcı oluyorlar.

 

 Diz Altı ya da Diz Üstü

 

Tesettürlü hanımların çoğu zaman tercih ettiği kaplar kıyafetlerin üzerine ya da daha hafif bir kıyafetin üzerine giyilebilir. Bazı kaplar uzun tuniklerin üzerine tercih edildiğinden daha uzunken bazıları daha kısa gömleklerin üzerine giyilebilecek bir şekilde tasarlanmış. Diz altında ya da diz üstünde olan kaplar tesettürlü hanımların farklı tercihleri için tasarlanmış.

 

 Fermuar ve Büzgü

 

           Tesettür kap tesettürlü hanımlar için farklı model ve tarzlarda tasarlanmış, bu yılın en çok tercih edilen modeli salaş modeller. Büzgüler ve fermuarla tamlanan salaş modeller tek bir kemerle bağlanarak da kullanılabiliyor. Daha uzun tercih edenler topuk üstünde kaplar da tercih edebiliyor. Kaplar rahat pantolonlar ya da şık eteklerle birlikte kullanılabilir, farklı bir tarz oluşturmak isteyen tesettürlü hanımlar bunları diledikleri gibi kombinleyebilirler.

 

 Renkler ve Sonbahar

 

En çok tercih edilen kap modelleri salaş modeller olurken renk olarak soft renkler tercih ediliyor. Baskılar ve yazılar farklı bir tarz oluşturmak isteyen hanımların tercihi olurken daha sade kaplar da tercih ediliyor. Kaplarda tek renk daha çok sevilirken siyah ve beyaz, beyaz ve kırmızı da birlikte kullanılan renkler arasında. Düz renklere en çok eşlik eden renk ise asilliği ile siyah.

 

 Daha Kısa Kaplar

 

Bol pantolonlar üzerine giyilebilen kısa kaplar da bu sene tercih edilen kaplardan. Diğerleri kadar olmasa da kısa kaplar özellikle rahat ve çık olmak isteyen hanımların ilk tercihlerinden biri. Yeşil, kırmızı ve siyah renkler en çok tercih edilen modeller arasında.

 

Tesettürlü bayanlar için sonbahar ve kışın vazgeçilmezi olan tesettür kap modellerinin en şık ve rahat modellerine www.tesetturpazari.com/tesettur-kap adresinden göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir