Tesettür Tuniklerle Rahat Ve Hızlı Kombin Tüyoları!

Kombin Yıldızı Tunikler!

 

Tesettürlü bayanların en sevdikleri parçalar arasında yer alan tunikler, yılın moda trendlerinde model zenginliği yaşayan tasarımlarla karşımıza çıkmaya devam ediyor. Yeni sezonda tuniklere renkler açısından oldukça vurgular yapılmış olup, renk kombinasyonlarında da zenginlik görülmekte ve bu çeşitlilikte tesettürlü bayanların kıyafetlerinde uyumlu kombinler yapabilmelerini kolaylaştırmaktadır. Mevsimleri tek tek ele almaktansa genel olarak tesettür tunik çeşitleri ile yapılacak kombinleri ele alırsak sezon zamanı fark etmeden her tarzda alt giyim grubuyla şıklığı ve rahatlığı yakalayabileceğinizi görmekteyiz. Şöyle ki; tunikler giysilerde büyük genellik taşımaktadır. Yaz-kış giyilebilen bu tarz uzun üst giyim grupları, rahatlık ve şıklıkları bakımından tesettürlü bayanların kombine parçalarının başlıca seçimlerinden olmaktadır.

 

Kombinlerde Kurtarıcı Parça:

 

Aslında tuniklerinin sevilmesinin bir nedeni de kadınlara giyim özgürlüğünü verebilmesidir. Uzun ve rahat modelleri sayesinde, pantolonları ve taytları kendinizi daha rahat hissederek giymenizi sağlamaktadır. Vücut hatlarını kapatmasından dolayı, dilerseniz bir tunik giydiğiniz zaman üzerinize kap, hırka ya da pardesü gibi dış giyim gruplarını giymeden de hem şık olabilir ve hem de rahat edebilirsiniz. Tesettüre uygun kombinler yapmak diğer tarzlara göre biraz daha zordur. Kıyafetlerinizi kombine ederken, tunikler sizlere kolaylık sağlar. Şık stillerde birçok şal bağlama tekniklerinden birisini seçerek, dilediğiniz modelde ki şalınızı örtün. Giysi dolabınızdan hemen bir tesettür tunik modeli seçerek giyin. Altına bir tayt ya da pantolonla kombine edin. Kışlık çizmenizi ya da yazlık babetlerinizi giyin ve çantanızı alıp bir kahve içmeye çıkın. Hazırlanmanız işte bu kadar hızlı ve kolay! Vurgu yaptığımız üzere, tesettürde kombinleri, ve giyim kuşam hazırlık süresini kısaltan en kolay parçalardır tunikler…

 

Yaz Sezonunda Tunik Trendleri:

 

Her mevsim severek giyilen tesettür tunik modelleri yeni sezona markaların yenilenen yüzüyle, dikkat çeken tarzlarıyla girmeye başladı bile… Yazlık kıyafetlere geçiş yapmaya hazırlandığımız şu dönemlerde, canlı renkleri tercih eden tesettürlü bayanlara yönelik zengin bir renk koleksiyonunun geleceğini müjdelemek isteriz! Tabi ki naturellikten vazgeçemeyen tesettürlü bayanları da markalar unutmamış ve doğal renklerin yaza uygun ferahlık veren tonları sezon modasının trendlerinde sizleri bekliyor olacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir