Tesettür Tunikler İle Yapılabilecek Kombinler

Tesettür TunikKapalı bayanlar için modanın yıllardır vazgeçilmez bir parçası olan tunikler sunmuş olduğu kombin imkanları sayesinde bayanlar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Kapalı bayanların modasında oldukça geniş bir yere sahip olan tesettür tunik modelleri geniş renk ve model yelpazesi ile bayanların ilgisini çekmektedir. Her bayanın dolabında bulunan ve kolay kombin yapılmasının yanı sıra rahat kullanımı ile de dikkatleri üzerine çekmekte olan tunikler söz konusu olduğunda oldukça geniş bir yelpazeden söz etmek mümkün. Tunikleri doğru parçalar ile eşleştirdiğiniz taktirde dilerseniz günlük kullanıma uygun kombinler meydana getirebilir ya da daha şık parçalar tercih ederek özel günlerinizde de tunik şıklığını yakalayarak ortamda kendi tarzınızın farkını açık bir biçimde ortaya koyabilirsiniz.

Tesettür kıyafetler söz konusu olduğunda genelde çok çeşit yokmuş gibi görünse de aslında bu alanda da çok sayıda üründen söz edilebilmektedir. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan tesettür tunik modelleri boy, kumaş, kullanım ve renk açısından bayanlara onlarca seçenek sunmaktadır. Orta boy ya da kısa tunikler genellikle triko ve örgü modellerde tercih edilmekte olup kışlık kullanıma uygunken penye yahut gömlek tunikler ise diz hizasında ya da uzun olarak tercih edilmekte olup günlük kullanım için uygundur. Bunun yanı sıra asimetrik kesime sahip olan tunikler de bayanlar tarafından sıkça tercih edilmekte ve bol paça pantolonlar ile kombin yapıldığında oldukça şık bir görünüm elde etmenize olanak tanımaktadır.

Kombin yaparken birbirine uyumlu parçaların bir araya getirilmesi büyük önem taşımaktadır. Bu sebeple tesettür tunik seçenekleri arasından kendinize uygun modelleri seçerken bir yandan ağırlıklı olarak kullandığınız parçaları da göz önünde bulundurmanızda fayda var. Sürekli olarak dar pantolonları tercih ediyorsanız orta ya da uzun tunikleri tercih etmek size kombin yapma konusunda yardımcı olacaktır. Günlük kullanım için tunik tercih etmeyi düşünüyorsanız orta boy tunikler size yardımcı olacaktır. Özel günlerde kullanmak üzere tunikler ile kombin yapmaktan hoşlanıyorsanız atlas kumaş ya da buna benzer parlak kumaşlı tunikler tercih etmeniz daha doğru olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir