Tesettür Tunikle Spor Kombin Nasıl Yapılır?

Tesettür kıyafetlerle spor kombin yapmak için biraz seçici olmanız gerekir. Dünyaca ünlü spor markalarının muhafazakâr kadınlara hitap eden ürünler üretmesini beklerseniz uzun yıllar spor kombin yapamazsınız. Tesettür hazır giyim firmalarının son dönemlerde her tarz ve stile uygun tesettür kıyafetler üretmesi spor giyinmek isteyen kesimi mutlu etti. Hem şık hem de genç görünmek isteyenler ve rahatlığından da taviz veremeyen kadınların imdadına günlük hayatta kullanımı çok kolay olan tesettür giyim tunik modelleri yetişti.

 

Her Zaman Genç görünmek İsteyenlerin Tercihi Kot Tunikler

 

Büyük tesettür markalarının spor tunik modellerine baktığımızda ön plana çıkan kumaşların kot olduğunu görürüz. Balıkçı yaka, en çok kullanılan bisiklet yaka ve dinamik bir hava katan sivri yaka modelleriyle kot tunikler enerjik görünmek isteyenlerin çok tercih ettiği spor tuniklerdir. Siyah, mavi, indigo, lacivert renklerde düğmeli, fermuarlı ya da desenli olabilirler. Özellikle kemer detaylı olanlar size ayrı bir hoşluk katacaktır. Ayrıca istenildiğinde tunik istenildiğinde ceket olarak kullanabileceğiniz çıtçıtlı kot tunikler de kullanım rahatlığı sunacaktır. Natürel kumaşlı bir pantolonla tüm kot tunikleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

İndigo renkli, üzerinde arma desenleri olan kemerli bir tunikle denim tarzı bir pantolon ve spor ayakkabısı sizi çok genç gösterebilir. Jean şıklığını yaşamak istiyorsanız her mevsim kullanabileceğiniz Natürel renkte kot tunikleri de tercih edebilir yine dar paça bir kot pantolon ve jersey penye bir şalla oldukça cool görünebilirsiniz. Ya da açık mavi kot tuniği koyu mavi renk denim bir pantolon ve Oxford ayakkabı ile spor bir çizgi yakalayabilirsiniz.

 

 

Kot tunikler, düğmeli, fermuarlı olabileceği gibi rahat olması için düğmesiz elbise havasında olan tesettür giyim tunik modelleri de vardır. Nakışlı düğmesiz bir kot tuniği beyaz havuç bir pantolonla kullandığınızda oldukça hoş görünebilirsiniz.

 

Spor Tuniğinizin Tamamlayıcıları

 

Kot tunikler sizi spor gösterdiği gibi modası da geçmeyen ürünlerdir. Gardırobunuzda uzun yıllarda kalsa tekrar çıkarıp keyifle giyebileceğiniz tesettür giyim tunik modellerindendir. Kot tuniklerle spor kombin yaparken dikkat etmeniz gereken şeylerden biri şal seçiminiz olmalıdır. Penye ya da keten bir şal stilinizi tamamlarken ipek ya da şifon şal spor havanızı bir anda değiştirecektir. Tesettür spor tunik kullanırken düz ayakkabı seçmeniz ya da dolgu topuk spor ayakkabısı tercih etmeniz daha isabetli bir seçim olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir