Tesettür Ve Tesettür Tunik Modelleri

tesettür tunik modelleriözellikle tesettürlü bayanlar için kıyafet seçimi oldukça önemlidir. Bazen tesettürlü bayanlar hem tarzlarını hem de tesettür modasını yansıtabilecek kıyafetler bulmakta zorlanabilirler. Giyim sektöründeki gelişmeler üzerine pek çok tesettürlü bayana hitap edebilen alışveriş sitelerine ve mağazalara günümüzde sıkça rastlanmaktadır. Çünkü tesettürlü bayanlar özellikle tesettür giyimine uygun giyinmek için daha fazla bir çaba sarf etmektedir. Bu husus nedeniyle tercih edecekleri kıyafetleri de daha kapalı ve kullanım açısından daha farklı şekiller ile modanın bir parçası olmalıdır. Çünkü her bayan kıyafeti ile hem tarzını yansıtmak hem de düşünce yapısına uygun olduğunu göstermek ister. Bu nedenle bayanlar için tesettür tunik modelleri son günlerde sıkça tercih edilmektedir.

Tesettür İle Tuniğin Kombini

Tunikler, genel olarak pantolon üzerine giyilebilen giysilerdir. Bu nedenle tesettürlü bayanlar hem günlük yaşantılarında hem de çalışma hayatlarında rahatlıkla tercih edebilirler. Pek çok site ya da mağazada bulunabilen tesettür tunik modelleri modanın en yeni çizgileri ve en canlı renkleriyle her yıl yenilenmektedir. Tesettür şıklığını ortaya çıkarmakta yardımcı olan tesettür tunikler, klasik ya da günlük bir pantolon üzerine tercih edilerek giyim tarzınızı göstermekte yardımcınız olacaktır. Kullanılacak başörtüsü ya da çanta ile kolaylıkla kombinlenebilen tunikleri, tesettür modası ile farklı bir tarza dönüşebilmektedir. Yapılacak olan ufak dokunuşlar tesettür modasına farklı bir boyut kazandıracaktır. Büyük tokalı kemer ile tuniği hareketlendirerek, uzun kolyeler ile taçlandırılabilir.

2017 Tesettür Modası

2017 yılı koyu renkleriyle kendini göstermektedir. Fakat modanın her rengi, her bayan için aynı şıklığı vermez. Bayanlar giyim ve yapılan kombin ile renklerin şıklığını ortaya çıkarmaktadır. Bu nedenle renkten önce kıyafetin tercih edilebilir olması gerekmektedir. Yine tesettür tunik modelleri yılın çarpıcı renkleri ile de kendini göstermektedir. Kadını simgeleyen kırmızı renk, bu yıl tesettür modasını da etkisi altına almıştır. Kırmızı ve turuncu tonlarının hâkimiyetiyle buluşan tunikleri, yine aynı tonlarda başörtüsü ve aksesuarlar izlemektedir. Bu nedenle 2017 yılı ateş kırmızı bir yıl olacaktır. Ayrıca yılın bir diğer akımı, elbise üzerine gül ve çiçek desen işlemeleridir. Tunik modellerinde de karşımıza sıkça çıkacak olan gül detayı hem yazı simgelerken hem de kırmızıyı tunik modelleriyle buluşturmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir