2017 Tesettür Modasını Oluşturan Tesettür Tunik Modelleri

tesettür tunik modelleriBaharın gelmeye başlaması ile birlikte artık tesettürlü kadınların giyimlerinde de değişimler kendini gösteriyor. Kışın kalın kumaşların kullanılmasının tam aksine artık çok daha ince kumaşlardan hazırlanmış olan tesettür tunik modelleri arasından seçimler yapılmaya başlandı. 2017 yılı itibari ile birlikte ise artık pek çok farklı model kadınların beğenisine sunulmakta. Klasik tarzdaki renklerdeki ve modellerdeki modelleri kullanmak istemeyen kadınlar, onlara en uygun olacak tunikleri diledikleri gibi seçerek kullanabiliyorlar.

 

Tuniklerde Farklı Aksesuarlar

 

Normalde kadınlar için hazırlanılan tesettür tunik modelleri içerisinde yalnızca düğme ve fermuar detayları kullanılmakta. Ancak 2017 tesettür tunik modelleri incelenmeye başlandığı zaman bu konudaki değişiklikleri görmek mümkün. Bunların başında ise fiyonk detayları ilk sırada kendine yer buluyor. Yaka kısmında yer alan fiyonk detayı, tuniğin boyunca aşağıya doğru inerek ortaya güzel bir modelin çıkmasını sağlamaktadır. Diğer bir ön plana çıkan detay ise asimetrik kesim ile güpürün birleştiği modeller.

 

Alt kısımda yer alan asimetrik kesimin etek kısmında bulunan güpür ise tuniğin çok daha şık bir görünüme ulaşmasına yardımcı olmaktadır. Kollarında volan detaylar olan tunik modelleri de son dönemlerin en fazla tercih edilen tunik modelleri içerisinde kendine yer bulmaya devam ediyor. Yakalarda bulunan inci, taş ya da boncuk detayları ile birlikte ise artık kadınlar tesettür giyimini en şık tunikler ile tamamlamayı başaracaklar.

 

Spor ve Şıklık Bir Arada

 

Tesettür giyimi söz konusu olduğu zaman kadınların büyük bir kısmının aklına ilk olarak şıklıklarını tamamlayacak parçaların bir arada kullanılması gelmekte. Bunun için de klasik tesettür tunik modelleri inceleniyor ve seçimler bunlar arasından yapılıyor. Halbuki kot pantolonlar, spor ayakkabılar ile rahatlıkla kombinlenebilecek tesettür modelleri 2017 yılı ile birlikte kadınlara sunuluyor.

 

Birbirinden canlı renklerde hazırlanmış olan bu modeller, doğru parçalar ile kombinlendiği takdirde ortaya oldukça güzel görünümler çıkmış olacaktır. Kimi tesettür tunik modelleri, istenilen her türlü kombin için uygundur. Yani altına giyilecek olan parçalara uyumlu olacak ve böylece uzun süreler boyunca sorunsuzca kullanılabilecektir.

 

Aksesuarlı olan modeller kullanılırken kadınların ekstradan aksesuarlar kullanmaması, hem tuniğin görüntüsünün önüne geçmeyecek hem de kadınların şık görünmesi sağlanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir