Pullu Tesettür Tunik Modelleri

tesettür tunik modelleriAbiye kıyafetler genel olarak parıltı ve gösterişli konseptleri ile bilinir. Tesettür giyim içerisinde de bu şekilde çok şık ve kibar kullanımlar elde edilebiliyor. Özellikle pullu tesettür tunik modelleri arasında çok şık ve göz alıcı tasarımlar bulabilmek mümkün olacaktır. Siyah modeller üzerinde altın renk tonlarında kullanılan pullar aynı renk tonlarında bir şal kombini ile kıyafet uyumu elde etmenizi sağlamaktadır. Mint yeşili modellerde naif bir renk tonu olarak zarafet timsali olarak kullanılmaktadır. Yaka ve kol kısımlarında aynı renk tonlarında kullanılan pullu modeller aynı renk tonlarında şal kombinleri ile çok şık bir abiye olabilmektedir. Saks mavisi modeller oldukça şık olmakta ve kollarda yakalarda ya da omuzlarda kullanılan altın renkli pullarla aynı renk tonlarında eşarplarla tamamlanabilmektedir.

Daha spor tesettür tunik modelleri üzerinde de ön kısımlarda pullu işlemeler kullanılabilir. Canlı bir renk tonunda tunik modeli seçtiğinizde siyah eşarp ve pantolonlar ile kombine edebilmeniz mümkün olmaktadır. Siyah modeller ise her zaman için abiye, günlük kullanım ya da ofis tarzlarının en vazgeçilmez rengi olacaktır. Bu alanda özellikle büyük beden hanımları daha zarif gösteren bu modellerin yaka, etek ucu ve kol kısımlarında kırmızı parlak pullar kullanılarak abiye bir tarz ortaya çıkarılabilmektedir. Spor modellerin üzerindeki orijinal baskılarda da pullu işlemeler kullanılabiliyor.

Son dönemlerde eşarplar, günlük ayakkabılarda, çantalarda bu tarz parlak kullanımlar çok fazla tercih edilmektedir. Mat yeşil renk tonlarında bir tesettür tunik modelleri üzerinde kullanılan gümüş renkli pullarına gümüş renkli ayakkabılar ve lacivert şal kombinleri ile uyum sağlaması da mümkün olmaktadır. Bazı durumlarda pul işlemeleri daha ya da daha çok olabilir. Bu tamamen modelin tasarımına göre değişmektedir. Önü düğmeli lacivert bir modelinde omuz kısımlarında kullanılan apolet tarzında parlak pullar şık ve modern bir tarz kazanmanızı sağlayacaktır. Özellikle vizon renk tonlarında eşarp ve pantolon ile bu kombin tamamlanabilecektir. Abiye modellerde üst kısım tamamen siyah pullarla ve altı kısmı pelerin ifadesi kazandırılan püsküllerle ayrılan bu tarz modellerde çok daha özel davetlerde tercih edebileceğiniz oldukça ağır bir model olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir