Tesettür Tunik Kombinleri Nasıl Yapılmalı ?

tesettür tunik

Renk ve model seçeneklerinde sınır tanımayan tesettür modası her geçen gün daha farklı tasarımları ile tesettürlü kadınların ilgisini çekmektedir. Genç, orta yaşlı demeden artık her bayanın tutkusu tesettür modasını takip etmek oldu. Bu moda içerisinde yer alan elbise, pantalon, pardesü, kaban, ferace, bluz, tesettür tunik, abiye elbise, tesettür ofis kıyafetleri gibi modeller çok fazla tercih edilmektedir. Her kadının beğenisini kazanan tesettür tunik  modelleri rahat kullanım açısından çok fazla satışı bulunan bir tesettür giyim ürünü olmaktadır. Pantalon ve etek ile rahatlıkla tercih edilebilen tesettür tunik modelleri hem iş hem de güncel yaşam için çok iyi bir kombin alternatifi olmaktadır. Giyinmenin hem kadınlar hem de erkekler için önemli olduğu gerçeği göz önünde bulundurulursa eğer giyim modası her zaman için ilgi çekici olmakta ve yükseliş halinde olmaya devam etmektedir.

 

– UZUN TUNİKLER BEDENİNİZDE HAYAT BULSUN

 

Hem uzun boylu hem de kısa boylu kadınların giyinmesi için ideal olan uzun tunikler her yaşa ve her zevke uygun olarak tasarlanmaktadır. Ayrıca özel olarak tasarlanmış olan takım halindeki uzun tunik ve pantalon modelleri bayanlar tarafından daha çok tercih edilmektedir. Kombin hazırlamak yerine hazır olan kombini tercih etmek daha cazip gelmektedir.

 

– TRİKO TUNİKLERİN MÜKEMMEL UYUMU

 

Kış sezonunun vazgeçilmez parçalarından olan triko eteklerde, pantolonlarda, tuniklerde hayat bulmaktadır. Genel olarak daha zayıf vücut hatlarına sahip olan bayanların tercih etmiş olduğu triko modeli her kadında çok hoş ve zarif bir görünüm sağlamaktadır. Özellikle bol paça triko pantalonların üzerine triko uzun tuniklerin tercih edilmesi güzel bir kombin oluşmasını sağlamaktadır. Spor bir ayakkabı ile de kombin tamamlanmaktadır.

 

– KOT TUNİKLER HER ZAMAN MODA

 

Kot kumaşı hangi üründe can bulursa bulsun şık ve zarif durmaktadır. Kot tuniklerin de harika kombinlerde yer alması kaçınılmaz olmaktadır. Streç olmayan pantalonlar ile kot tunik uyumu yakalayabilirsiniz. Çok cool bir stil yakalamanın en iyi yolu olmaktadır. Aynı şekilde kot tuniklerinizin altına beyaz pantolon tercihinde bulunabilirsiniz. Genç bayanların daha çok tercih ettiği kot tunik modelleri spor bir görünüm kazandırması açısından spor ayakkabılar ve sırt çantaları ile güzel bir kombin oluşturmaya yetmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir