Yarasa Kollu Kesimleri ile Tesettür Tunik Modelleri

tesettür tunikYarasa tasarımlar olarak bilinen salaş tarzlarda kullanılan tesettür tunik modelleri farklı kullanım alanlarında özel tasarımlarla sunulmaktadır. Günlük kombinlerinizde tercih edebileceğiniz hardal renk tonlarında model seçeneklerinde eşarbınızı tunik modelinin içinde kullanabilir ve üzerinde kullanacağınız şık kolyelerle de istediğiniz her alanda hoş uyumlar elde edebilirsiniz. Bel kısımlarında kalın kemerler kullanılarak aya ucuna kadar inen boylarda özel tasarım yarasa modellerde kullanılabiliyor. Sadece kol kısımlarında manşetler bulunan bu modellerde pudra gibi açık renk tonlarında bir tasarım tercih ettiğinize aynı renk tonlarında bir eşarp ile de kombinlerin yapılması mümkün olabilmektedir.

Yarasa kollu modellerin avantajları arasında farklı beden ölçülerine sahip olan tesettürlü hanımların şık bir şekilde kullanabileceği bir ürün olarak tercih edebilmesi de yer alıyor. Yaka ve manşet detaylarının haricinde ferace genişliğinde kullanılan modeller bu şekilde hem modern, hem de çok daha kullanışlı tesettür tunik modelleri olarak tercih edilebilmektedir. Belden büzgülü olarak ta bu modellerin kullanımı hoş olabiliyor. Yeşil bir modelin üzerinde lacivert renk tonlarında bir şal kullanımı ile de kombinlerinizi tamamlamanız mümkün olmaktadır. Güpür süslemeleri bulunan modellerde ise kol kısımlarında daha panço havası verilen şifon kumaşlar abiye olarak ya da özel davetlerde kullanılabilecek şekillerde kombine edilebilmektedir. Siyah her sezonun ve mevsimin en çok kullanılan renk tonları arasında yer alıyor.

Yaka ve kol kısımlarında beyaz olarak kullanılan detaylarla yarasa kollu tesettür tunik modellerini şık bir abiye olarak kombine edebilmekte mümkün olmaktadır. Siyah modellerde yaka ve kollarda işlemeler kullanılarak ta bu tarz kullanımlar elde edebilirsiniz. Etek ucunda da işlemeler kullanılabilir. Özel tasarımlar hazırlanırken sade renk tonlarında da uyumlar tercih edilebilir. Bu tarz modeller genel olarak uzun tasarımlar olarak tercih edilmektedir. Ancak daha kısa olarak tercih edilerek eteklerle kombini sağlanabilir. Uzun modellerin modern bir pardösü havasında kullanımı da özellikle genç tesettürlü hanımlar tarafından çok beğenilmektedir. Yaka kısımlarında özel abiyeler kullanılarak ta özel modeller tercih edilebilir. Saks mavisi bir modelin parlak safran renk tonlarında şallarla abiye bir kombinde şık buluşması zarif bir uyum oluşturacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir