Spor Tesettür Tunik Kombinleri

tesettür tunikGenç tesettürlü hanımlar günlük tarzlarında rahat kullanımlar için spor tarzlar tercih edebilmektedir. Bu alanda uyumlu ve tesettür ruhuna uygun kombinler tercih etmekte önemlidir. Tesettürlü hanımlar bireysel ve kurumsal her alanda çok daha aktif olabilir, ancak yaşam tarzlarından taviz vermeden var olmaları gerekliliği hiçbir zaman unutulmamalıdır. Bu aşanda spor tesettür tunik kombinleri yaparken yazlık ya da kışlık kıyafet seçimleri olarak farklı kategoriler incelenebilir. Bu alanda mevsim geçişlerinde tercih ettiğiniz kıyafetlerde tuniklerin üzerinde hırka ya da yelek tarzında kullanımlarla kombinler tamamlanabilir. Kot pantolonlar da uyumlu olacaktır. Ancak boru tarz kullanımlarla kombinler yapabilirsiniz.

Gri tarz bir tunik modelini sokak kombini olarak tamamlarken mor şal ve mat renk tonlarında bir çanta ile de kombine edebilirsiniz. Özellikle spor tesettür tunik kombinleri yaparken penye tarz modellerde öne çıkıyor. Diz altına kadar uzanan modellerde kullanılan orijinal baskılı tasarımlarda mat yeşiller vizon renkli şallar uyum sağlayabilir. Koyu kahve tonlarında bir pantolon ile son derece uyum sağlayacak olan kombinizi tamamlayabilir ve genç bir kombin ise sırt çantasında da aynı renk tonlarında uyumlar tercih edebilirsiniz. Son dönemlerde eşofman kombinleri içerisinde de spor tunikler tercih edilebiliyor. Bunun için ayak ucuna kadar inen formlarda modeller bulunmaktadır. Gri renk tonlarında eşofmanları siyah pantolon, şal ve spor ayakkabılar ile kombine edebilirsiniz. Spor yaparken ya da alışverişlerde rahat bir şekilde tercih edebilirsiniz.

Bu alanda spor tesettür tunik kombinleri yaparken kapüşonlu, düğmeli modellerde tercih edebilirsiniz. Bu modelleri dış giyim ürünü olarak kullanabilmekte mümkün olmaktadır. Bu alanda haki renk tonlarında modellerde kullanıldığında fuşya bir şal boru pantolon kot  modellerde kombin edebilirsiniz. Etek ucunda kullanılan oval kesimlerde tuniklere daha spor bir hava katmaktadır. Sade renk tonunda modelleri kombin ederken mutlaka desenli eşarp modelleri seçebilir ve tamamlayıcı renk tonlarında tercihler yaparak hoş ve kibar uyumlar yakalayabilirsiniz. Tesettür kombinleri yaparken feminen bir tarz yakalamak yerine daha muhafazakar ve zarif uyumlar elde etmeyi amaçlayabilirsiniz. Bu şekilde kullanımlarla tesettürlü hanımlar naif yapılarını her alanda muhafaza edebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir