İncili Tesettür Tunik Modelleri

 tesettür tunikİncinin her kullanım alanında masum, zarif ve sade bir şıklık oluşturduğu bilinir. Aksesuar olarak da çok beğenilen bu incili tesettür modeller giyim alanında detay olarak ta en sade modele bile hoş bir hava katabilmektedir. Bu alanda incili tesettür tunik modelleri tesettürlü hanımların farklı kullanım alanlarında tercih ettiği tasarımlar arasında yer alıyor. Asimetrik kesim modeller arasında siyah renkli bir tasarımın üzerinde kullanılan beyaz incilerle beyaz pantolonlarınızı kombine edebilirsiniz. Pudra tonlarında bir şal ile de bu kombin tamamlanabilir. Her renk tunikler üzerinde beyaz inciler zarafet sağlayabilir. Bordo bir modelin kollarında manşet olarak önünde etek ucuna inen bir şerit olarak incili hoş motifler modern bir model oluşturabilir.

Modellerin yaka ve kol kısımlarında da inciler kullanılabilir. Kırmızı beyaz inciler için tercih edilebilecek en hoş renkler arasında yer alıyor. Bu beyaz incili tesettür tunik modellerini beyaz pantolon ve krem şal ile kibar bir konseptte buluşturabilirsiniz. Haki renk tonlarında geniş kesimli modeller özellikle daha büyük beden tesettürlü hanımlar için çok şık ve çok zarif bir görünüm oluşturmaktadır. Omuz kısımlarında apolet şeklinde kullanılan inciler kollarda manşet olarak ta tercih edilebilmektedir. Bu tarz bir modelin mor bir şal ile kombini de modern bir uyum ortaya çıkarabilecektir. Bazı modellerin tarz belirleyicisi olarak ta inciler kullanılabilir.

Yandan gizli düğmeli olan tesettür tunik modelinin sadece ön kısmında incilerle bir şerit elde edilebilir. Mürdüm renk tonlarında bir modele bu şekilde kullanımlar da çok yakışacaktır. Yarasa kollu ayak ucuna kadar uzanan modellerde de bu şekilde detaylar modele abiye bir görünüm kazandırıyor. Mürdüm renk tonlarında bir modelin ön kısmında ve kollarında kullanılan beyaz inciler pudra renk tonunda bir eşarp ile kombine edilebilir. Gömlek formunda modellerin sadece yaka ve ön kısımlarında dalga şeklinde kullanılan incilerde hoş incili tesettür tunik modelleri ortaya çıkaracaktır. Farklı ve canlı renk tonlarında modellerde bu tarz kullanımlar tercih edilebilir. Zümrüt bir modelin gömlek yakası kısımlarında kullanılan inciler şifon kumaşlar üzerinde adeta ışıldayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir