Tesettür Takımlarda Renk Kombini


            Tesettür takımlarda her ne kadar takımı oluşturan parçalar aynı renkten oluşuyorsa da takım parçalarını karıştırarak yeni bir kombin yaratarak şıklık yakalayabilirsiniz. Böylece sadece iki kombinle sınırlı kalmaz, farklı renk kombinasyonlarıyla daha fazla model elde edebilirsiniz. tesettür ikili takım modellerine sahip, ancak hangi renkleri hangi renklerle kombin edeceğinizden emin değilseniz bu sese kulak verin. Modaya uygun kalmak için en iyi renk kombinasyonları için bir rehbere geçelim.

 Sarı ve Yeşilin Uyumu Sizi Şaşırtmasın

            Kıyafetleriniz için bu renklerin nasıl en seçkin renkler olduğu şaşırtıcıdır. Dahası, bu kombinasyon çoğu cilt teninde harika görünüyor. Bu yüzden yeşil bir etekle sarı bir ceket veya bir haki pantolonu eşleştirmeyi deneyin. Altın ve yeşil aksesuarlar genel tarza ve zevke katkıda bulunur. Bu kombinasyon özellikle kış için gardıropta olması gereken renklerin başında geliyor.

 Gri ve Kızıla Dikkat

            Gri ve kızıl ise tesettür ikili takım modellerinde gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir başka kombinasyondur. Koyu kırmızı renkli üst kısımlar gri alt kısımları tamamlayabilir ve dengeli bir kombin elde edebilirsiniz. Birbiriyle zıt görünen bu renklerin birleşimi ve uygun aksesuarlarla elde etmek istediğiniz görüntüye çok yaklaşacaksınız.

 Kırmızı ve Mavi Hep Hareketli

            En sevdiğiniz mavi pantolonunuzu getirin ve onları kırmızı renkli bir tişörtle eşleştirin. Bu iyi bilinen, enerjik bir kombinasyondur ve popülerdir, herkes tarafından giyilir. Kırmızı bir ceket giyiyorsanız, üst giyim ürününüz beyaz ve tonlarında olabilir. Tesettür ikili takım kombin ederken bu renkler cesur tarafınızı ortaya çıkarmayacak bir kombinasyon oluşturur. Turuncu ve mavi de sahip olabileceğiniz en mükemmel ücretsiz renk kombinasyonudur. Kombinasyon enerji ve canlılığı arttırır. Kombininizin altına siyah ayakkabılar giyerek kombininize yeni bir renk ekleyebilirsiniz.

 Pembe Ve Beyazı Kim Sevmez!

            Bir kadının kıyafetlerinin pembe ve beyaz olması büyüleyici bir kombinasyon oluşturur. Tesettür ikili takım tercih ederken bu kombinasyonu kullanmanız çok tatlı ve kadınsı görünmenizin yanı sıra gözlere yumuşaklık getiriyor. Bu renklerin tamamlayıcısı ise gridir. Beyaz veya griyle pembenin birleşimi, çok yönlü görünmenizi sağlar ve neredeyse tüm mekanlar için uygundur.

Birbirinden çeşitli renk ve desende harika tesettür takım seçeneklerini www.tesetturpazari.com/tesettur-ikili-takim adresinde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir