Tesettür Modasında Tesettür Tunik Seçimini Nasıl Yapmalıyız?

Tesettür tunik, kapalı bayanların tercih ettiği giyim tarzıdır. Özellik ile pantolon giyen kadınlar, son zamanlarda tunik giymeye daha çok alışık olmuşlardır. Rahatlığı açısından, tesettürlü, bayanlar tuniği tercih etmeye başlamışlardır. Moda, her geçen gün değişen ve kendini yenileyen bir şeydir. Her yıl bir başka ürün moda haline gelmektedir. Bu yılın modası da, birbirinden renkli tunik modelleridir. Bu yılın moda renklerinden biri de sarı renktir. Özellik ile beyaz pantolon ile yapılan beyaz tunik kombini, şu aralar revaçtadır. Bayanlar, uzun tunik modellerinde genel olarak pantolon değil de, onun yerine tayt giymeyi tercih ediyorlar. Taytın üzerlerine giydikleri bol tunikler, rahat hareket etmelerini sağlıyor. Önü fermuarlı tunikler de bu yılın trendleri arasındadır. Bu fermuarlı tuniklerin üzerine aynı renkte bulunan eşarplar ile harika kombin yapabilirsiniz. Tesettür, İslamiyet’e yaraşır bir şekilde yapıldığında manasına ulaşır. Bunun için tunik seçiminde bulunurken dikkat edilmesi gereken noktalar şunlardır:

Tesettür Kıyafetlerde Rahat Ve Ferah Olmasına Özen Gösterin

İslamiyet’e göre bayanların giyimi, vücut hatlarını belli etmeyecek nitelikte olmalıdır. Alış veriş yaparken bu özelliğe ayrıca dikkat etmelisiniz. Uzun tesettür tunik modelleri ile daha rahat hareket edebilirsiniz. İslamiyet’e göre bayanların kollarının gösterilmesi günahtır. Tunik tercihinde bulunurken, kolları uzun olan tunik tercihinde bulunmalısınız. Ayak bileklerinizi de örtecek derecede giyim tarzı edinmelisiniz.

Kişiliğinizi Farklı Renk Seçenekleri İle Tesettürle Yansıtın

Bazı tesettürlü bayanlar, klasik giyim tarzını severler. Özellik ile siyah ve beyaz renk kombinini yaparlar. 2017 yılının moda renklerinden diğerleri de sarı ve saks mavisi rengidir. Bunlara ilave olarak, narçiçeği rengini de ekleyebiliriz. Son yıllarda narçiçeği rengi de tuniklerde sıkça kullanılan bir renk olmuştur. Tesettür tunik modelleri seçilirken, tasarımcılar müşterilerin isteklerine göre tunik üretiyorlar. Sizin de seçeceğiniz tunik modelleri, İslamiyet’e uygun olmalıdır. Aksi takdirde hiçbir önem taşımaz. Bazı tunik modellerinde de güpür ön plandadır. Bazı kesimler tarafından çok tercih edilir. Rahat hareket edebileceğiniz tunik seçimi yapmalısınız. Aradığınız her modeli, tek tık ile ulaşarak, siparişinizi oluşturabilirsiniz. Günün istediğiniz saatinde, güvenilir olan internet sitemizden siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir